شورای شهر

واکنش عضو شورا به مسدود شدن حساب های شهرداری: تامین اجتماعی با قالیباف توافق می کند با نجفی نه!

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن علیخانی در بیست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران در خصوص گزارش عملکرد پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اظهار داشت: بر اساس بند یک مصوبه شورای عالی ترافیک مصوب ۱۵ دی ماه سال ۹۵ مقرر شده بود در موضوع حمل و نقل بازنگری صورت بگیرد و سوال بنده این است که آیا این بازنگری در حمل و نقل جامع صورت گرفته است یا خیر.

وی افزود: آخرین مطالعات درباره حمل و نقل مربوط به سال ۸۳ است و هم اکنون ۱۳ سال از آن می‌گذرد.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: با توجه به این موضوع آمار و ارقام دقیقی در حوزه حمل و نقل وجود ندارد و معمولان اقداماتی که انجام می‌شود با خطا صورت می‌گیرد.

وی افزود: حضور آقای نجفی در دولت برای ما نیز موجب خرسندی بود و انتظار داشتیم که حداقل هماهنگی بین شهرداری و دولت بیشتر شود ولی این طور نشد و در خبرها می‌شنویم که تأمین اجتماعی حساب شهرداری را مسدود می‌کند و این در حالی است که تأمین اجتماعی با قالیباف توافق می‌کند ولی با نجفی در این دولت توافق نمی‌کند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: عدم واریز بدهی‌های دولت یکی دیگر از موارد بود که تا کنون یک ریال از آن نیز پرداخت نشده است. 

علیخانی افزود: قرار بود خط ۷ مترو اشکالات آن برطرف شود و این خط به حق تعطیل شده و معاون شهردار توضیح بدهد که چه اقداماتی برای این خط صورت گرفته است.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن