مدیریت شهری

قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبر داد: ۷۰۰۰ تاکسی فرسوده در انتظار نوسازی

به گزارش شورا‌آنلاین، شهریار افندی زاده با اشاره به استفاده از اپلیکیشن تاکسی اینترنتی در جهت درآمدزایی بیشتر برای تاکسی های تهران گفت: سال گذشته APP کارپینو راه اندازی شد. همچنین قرار است با همکاری یک شرکت خصوصی APP کاربین نیز به زودی راه اندازی شود.

قائم مقام معاون شهردار تهران با اشاره به اجرای طرح پایلوت پرداخت الکترونیک تاکسی ها بیان کرد: این طرح در ۲ پایانه تاکسیرانی میدان ونک به صورت سیستم اپلیکیشن پرداخت موبایلی و  صادقیه به صورت دستگاه خودپرداز شهر تهران اجرایی شده است. 

وی ساماندهی خطوط تاکسیرانی را یکی دیگر از برنامه های سازمان تاکسیرانی در سال گذشته دانست و یادآور شد: در حال حاضر مدیریت و نظارت بر شرکت های خصوصی بر مبنای خطوط تاکسیرانی ای که تحت پوشش دارند، انجام می شود. این در حالی است که در سال ۹۵ حدود ۱۱ هزار تاکسی نوسازی شده است.

افندی زاده درباره ساماندهی سرویس مدارس نیز تاکید کرد: امسال ۱۵ هزار برچسب به سرویس مدارس داده شد و طبق هماهنگی با سازمان آموزش و پرورش مقرر شد تا خودروهای سرویس مدارس به دستگاه GPS مجهز شوند.

به گفته قائم مقام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حال  حاضر تاکسی های شهر تهران به تاکسی اینترنتی، خطی، ایستگاهی،  گردشی و همچنین ون ها تقسیم بندی شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن