اجتماعی و فرهنگی

خبرهای خوش معاون توسعه منابع انسانی شهرداری در خصوص تعاونی مسکن و خدمات درمانی و بهداشتی کارکنان

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت عملکرد این اداره کل در پیشبرد اهداف مدیریت شهری گفت: هدف نهایی از ارائه خدمات رفاهی به کارکنان مجموعه مدیریت شهری، ایجاد حس تعلق خاطر به شهرداری تهران است. به رغم آنکه در دوره مدیریت شهری گذشته ، اقداماتی از قبیل تعاونی های مسکن، ارایه خدمات درمانی و بهداشتی در جهت توسعه رفاه کارکنان صورت گرفته است، اما تلاش می شود اکنون با حضور دکتر مدیح که از مشاوران شهرداری تهران در حوزه مالی و اقتصادی هستند، خدمات رفاهی هدفدار و نظام مند در جهت تشویق عملکردهای برتر سوق داده شود.   

وی تصریح کرد: به عنوان معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت فرصت را غنیمت می شمارم و از رفتار خوب مدیران دوره قبل که در دوره جدید مدیریت شهری با تلاش و همت خود کارها را راهبری کرده تا سکان فعالیت را به همکاران جدید سپارند، کمال تقدیر و تشکر را دارم. 

معاون شهردار پایتخت حفظ و نگهداری سرمایه های انسانی، ساماندهی و تسهیل گری تعاونی های مسکن با رعایت استقلال آنها، طراحی و استقرار نظام یکپارچه رفاه، بیمه و بهداشت، توجه به گروه های خاص و ویژه و تهیه امکانات و تجهیزات مناسب و توسعه تعاون و مشارکت همکاران در انجام فعالیت ها و مسئولیت های اجتماعی را از جمله راهبردهای تحقق اهداف مدیریت شهری جدید تهران در حوزه خدمات رفاهی پرسنل خدوم شهرداری عنوان کرد.

 وی با تاکید بر اینکه  حجم فعالیت ها در این اداره کل به قدری است که می توان نام یک سازمان را به آن الحاق کرد، گفت: انتظار دارم با سعه صدر، اخلاق نیکو، نظم و انضباط، سلامت اداری و رعایت موشکافانه قوانین و مقررات، نسبت به برنامه ریزی و ارایه خدمات نوین رفاهی با هدف عدالت محوری، رضایت مندی و تشویق عملکردهای برتر، در این بخش اقدام شود.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در ادامه بر اهمیت رسیدگی به مشکلات تعاونی های مسکن به عنوان یکی از دغدغه های کارکنان مجموعه مدیریت شهری تصریح کرد: اقدامات شهرداری تهران باید در جهت تسهیل گری و زمینه ساز عملکرد موفق تعاونی های مسکن طراحی شود. در عین حال که از شهرداران مناطق ۲۲ گانه و اداره املاک و مستغلات خواسته ام گزارشی از وضعیت تعاونی های مسکن ارایه کنند تا راهبردهای مناسب در این زمینه اتخاذ شود. 

شیخ با تاکید بر اینکه مدیریت شهری جدید به عنوان متولی سرمایه های انسانی، خود را متعهد و موظف می داند غیرتمندانه در راه حفظ حقوق کارکنان تلاش کند، گفت: انتخاب ترکیبی از خوشنام ترین و قابل ترین افراد به عنوان اعضای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در جهت حفظ و حراست از حقوق پرسنل مدیریت شهری نیز در همین راستا صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن