اجتماعی و فرهنگی

اتفاق عجیب در شهرداری منطقه ۲ تهران/ تغییرات اتوبوسی با عزل ۱۳ مدیر در یک شب!

به گزارش شورا‌آنلاین، اقدام عجیب شهردار جدید منطقه ۲ تهران در عزل همزمان ۱۳ مدیر شهری منطقه بی سابقه و سوال بر انگیز بود و واکنش های منفی زیادی را در پی داشت.

اینکه شهردار جدید منطقه ۲ در چنین فاصله کوتاهی بعد از انتصابش و یکباره ۱۳ مدیر شهری را حتی بعضا بدون برگزاری مراسم تودیع و معارفه عزل و نصب می کند، سوال و البته شائبه های زیادی را بوجود می آورد که با چه هدف و انگیزه ای صورت گرفته است. 

با وجود گذشت بیش از سه ماه از روی کار آمدن محمدعلی نجفی، در شهرداری تهران به هیچ وجه شاهد چنین عزل و نصب های عجولانه و فله ای که یک شبه اتفاق افتاده باشد، نبودیم.

اگرچه رسول کشت پور به عنوان شهردار منطقه ۲ حق تغییر در مجموعه مدیریتی خودش را دارد اما قطع به یقین چنین شیوه برخورد و عزل و نصب مدیران با هیچ منطق و الگوی مدیریتی قابل دفاع نیست.

بدون شک این مدل تغییرات اتوبوسی بیشتر تداعی کننده مدل مدیریتی افرادی است که بعد از انتصاب با عینک بدبینی یا به قصد انتقام به مدیران زیردستی نگاه می کنند و بدون هیچگونه شناختی تصمیم به عزل آن ها و اقدام به انتصاب مدیرانی می کنند که به اصطلاح در تیم خودی باشند!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام،
    این برای اطلاع عموم مردم است که خانم هنریتا فرناندو، قرض دهنده وام خصوصی، یک فرصت مالی برای هر کسی که نیازمند کمک مالی است، افتتاح کرده است. ما وام با نرخ بهره ۲٪ برای افراد، شرکت ها و شرکت ها را تحت شرایط و شرایط روشن و قابل درک قرار می دهیم. امروز از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: ([email protected])

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا