سیاسی

چمران:ولی که برای خرید ساختمان جمع کرده بودیم را در جای دیگر هزینه کردند/ انتظاری که از دولت ها داشتیم محقق نشد

به گزارش شورا‌آنلاین، مهدی چمران اظهارداشت: حرکتی که شورای عالی استان ها در کشور ایجاد کرد باعث معرفی شوراهای شهر و ارتقای جایگاه آنها شد.
 
وی افزود: برنامه ریزی ها، هدایتگری ها و به خصوص حضور در مجلس و ارائه طرح ها و لوایح بی نظیر و کارهای خاص جایگاه شوراها را در کشور ارتقا داد.
 
رئیس شورای عالی استان ها گفت: امیدوارم رویه ای که در سال های گذشته پیگیری شده بود ادامه یابد تا شورای عالی استان ها به جایگاه حقیقی خود برسد.
 
وی با انتقاد از برخی ناهماهنگی ها و عدم همکاری ها ، افزود: البته با ما همکاری های خوبی به ویژه از طرف دولت ها نشد، اگر چه خود ما هم انتظار این میزان از همکاری را نداشتیم.
 
چمران ادامه داد: در دولت احمدی نژاد و روحانی همکاری هایی با شورای عالی استان ها شد که نمی توان آن را انکار کرد، اما انتظار ما همکاری بیش از این میزان به ویژه در حوزه سخت افزاری بود.
 
وی در پاسخ به این سئوال که عاقبت خرید ساختمان ویژه برای شورای عالی استان ها به کجا رسید، گفت: ما برای خرید ساختمان ویژه شورای عالی استان ها پول جمع آوری کردیم اما متاسفانه در یک سالی که رئیس نبودم این بودجه در جای دیگر هزینه شد و نتوانستیم ساختمانی تهیه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن