شورای شهر

پشت پرده عدم تغییر برخی معاونان شهردار چیست؟/ نژادبهرام: مصالحی وجود دارد

به گزارش شورا‌آنلاین، زهرا نژادبهرام در رابطه با انتصابات اخیر شهردار تهران گفت: به برخی از انتصابات شهردار تهران تذکرات لازم داده شده، یکی بحث بکارگیری بازنشستگان بود که بر اساس ماده قانونی که در حد مدیران ارشد هستند امکان بازگشت این افراد به کار وجود داشت و بر اساس این رویه تصمیم گرفته شد که از بازنشستگان کمتر یا در حد ضرورت استفاده شود.

نژادبهرام گفت: در مورد اینکه چرا سایر معاونان را تغییر نداده، سه نفر هستند که بنا بر مصالحی شهردار تهران تشخیص داده که فعلاً آنها را تغییر ندهد. شورا هم به آن اصراری ندارد؛ چراکه مصلحت مدیریت شهری را مهم‌تر می‌دانیم و این موضوع از الزامات شورا مهم‌تر است.

عضو هیأت رئیسه شورا تصریح کرد: بقیه انتصابات نیز به خوبی بوده، ۶ شهردار منطقه به شورا مطرح شده و مشکلی در انتصاب به آن معنایی که الان مطرح است وجود ندارد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد برداشت‌ها از انتصابات شهردار تهران متفاوت است، به صورتی که شورا معتقد است به دلیل تعامل خوبی که بین شورا و شهردار وجود دارد، بهتر است شورا در جریان انتصابات قرار گیرد، اما از آن طرف آقای نجفی این برداشت را دارد که شهرداری در رابطه با انتصابات داخلی و تیمش ضرورتی ندارد که موارد را به شورا اطلاع دهد.

نژادبهرام گفت: البته شهردار تهران جلسات مشترکی در رابطه با این موضوع با شورا برقرار کرده و گفت‌وگو هم می‌کند. به نظر می‌رسد این مسئله قابل حل است و نیاز به تفاهم دارد.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن