مدیریت شهری

رحمان زاده: اولویت برنامه های شهرداری منطقه ۱۳ مسجد محوری است

به گزارش شورا‌آنلاین  و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، نشست فصلی ائمه جماعات با حضور  دکتر رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ ، حجت السلام صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی ، حجت الاسلام و المسلمین کرمانی مدیر امور مساجد ناحیه شهید بهشتی در مسجد امام صادق (ع) برگزار شد.

شهردار منطقه ۱۳ در جمع  ائمه جماعات  گفت : از اینکه فرصت حضور در جمع شما را پیدا کردم مفتخرم و امیدوارم بتوانیم از تدابیر و رهنمود های شما در بحث مدیریت شهری به نحو احسن بهره بگیریم.

رحمان زاده به سیاست شهردار تهران در خصوص محوریت مساجد در اجرای برنامه های مرتبط با امور فرهنگی ، مذهبی و دینی اشاره کرد و افزود : بر این اساس ،  اولویت برنامه های شهرداری منطقه ۱۳ ، مسجد محوری است به طوری که مساجد باید به عنوان محور برنامه های اجتماعی و فرهنگی در محلات باشند.

شهردار منطقه ۱۳  به بازدید از محلات اشاره کرد و گفت : از دوره آغاز خدمت خود تا کنون در این منطقه  ، از  ده محله در نواحی چهار گانه بازدید و  در جلسه با معتمدین و شورایاری محلات ، بر  اهمیت تقویت اصل  مسجدمحوری تاکید کردم.  

وی  با اشاره به اختصاص بودجه به  طرح  عمرانی مساجد افزود: با توجه به تخصیص بودجه و  احصا مسائل و مشکلات مساجد  ، به محض نقدینگی بودجه ، مشکلات مساجد در حیطه های مختلف از جمله عمرانی مرتفع می شود.

شهردار منطقه در خصوص طرح فوریتی نگهداشت شهر اظهار داشت : این طرح هر هفته  در یک ناحیه به صورت پایلوت با فعالیت ۵۰۰ نفر نیروی انسانی و کارگری در حوزه های عمرانی ، اجتماعی ، فرهنگی و ترافیکی اجرایی می شود که پیش بینی می کنم با اجرای  این طرح  ، بسیاری از مشکلات مردم در محلات مرتفع شود.

در این همایش حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده به توجه هرچه بیشتر به مراسم عزاداری در ایام ماه محرم و صفر اشاره کرد و تاکید کرد : از  فرصت حضور مردم در مساجد،حسینیه ها و تکایا برای تبلیغ و بیان احکام دین نهایت استفاده را  در این ایام نماییم.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. با سلام از اقای دکتر رحمان زاده خواهشمندیم جلوی این لابی بازی تو منطقه خودش بگیره که قراردادهای چند میلیاردی عمران منطقه چند سال هستش با نفوذ خودش میلیارد میلیارد بوجه قنات وعمران تامین اعتبار میکنه وبه برادرش که اساسن چند تا شرکت صوری هم خرید کردن و به نفع برادرش و منفعت خودش دارن شهرداری غارت میکنن اینو هر ناشناسی بازرسی بکنه نیاز به گزارش کسی نداره فکر نکنم کار زیاد سختی باشه ۹۶/۰۷/۱۷ یدونه از این چند میلیاردو غارت کردن حق همه را هم پایمال کردن مناقصه همش صوری برگزار میشه قبل این که نتیجه بخونن برنده انتخاب شده پاکت ها هم قبلش باز شده .سازمان بازرسی هم خواب عمیق فرو رفته . اساسان عادلانه از مدیریت جدید فقط بی عادلانه عمل میکنه .وبا هزینه های هنگفت اقای شهردار چطور متوجه این هزینه های چند صد میلیاردی بی عادلانه نمیشه بعد میگه شهرداری نمیدونم ۱.۷دهم بیشتراز بوجه اش کسری داره . ۸۰درصد از این عادله بلند شده برو مناقصات چک کن .اساسان شهرداری اسم مناقصه هم برده زیر سوال بهتره عادلا رو اسمش بزارن نفوذی خیلی بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن