شورای شهر

انتقاد عضو شورای شهر تهران به بساط‌گران میدان تجریش

به گزارش شورا‌آنلاین، زهرا صدراعظم نوری در جریان دهمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: متاسفانه شاهد بساط‌گران سدمعبر در محدوده شهر تهران و به‌ویژه محلات پرتردد هستیم و همین امر باعث اعتراض شهروندان شده است. 

وی تصریح کرد: باید شهرداری تهران با هماهننگی نیروی انتظامی اقدامات لازم را برای جمع‌آوری این افراد و حتی‌المقدور ساماندهی این گروه انجام دهد.

وی گفت:‌ طی مکاتباتی از ابتدای سال ۹۶ شاهد هستیم که در منطقه یک تعداد زیادی از بساط‌گران باعث سعدمعبر در حدفاصل میدان تجریش و قدس شده‌اند و همین امر باعث اختلاف در تردد شهروندان شده است و آسایش را از آنها سلب کرده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از شهردار منطقه یک خواست  ورود جدی به موضوع جمع‌آوری بساط‌گران حدفاصل میدان قدس تا تجریش داشته باشد و اقدامات لازم را انجام دهد. 

صدراعظم نوری گفت: مسئله سدمعبر توسط افرادی که بی‌بضاعت هستند اگرچه خلاف قانون است اما واقعیتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی گفت: البته در سال‌های گذشته شهرداری تهران اقداماتی را در راستای راه‌اندازی جمعه‌بازارها و یا شنبه‌بازارهایی برای بساط‌گران انجام داده است که البته این موارد نیز باید ساماندهی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن