ورزشی

انتقاد رسانه‌های روسی از عملکرد ضعیف سردار آزمون

به گزارش شورا‌آنلاین، روبین کازان در ادامه ‌عملکرد ضعیف خود در لیگ روسیه عصر دیروز (یک‌شنبه) برابر آمکار تیمی که سعید عزت اللهی را در اختیار دارد  با یک گل شکست خورد.

سایت ‌اسپورت بیزینس، نوشت: در حالی  که فکر می‌کردیم روبین کازان امسال از مدعیان قهرمانی باشد ولی عملکرد ضعیف تیم بردیف ادامه‌ دارد. چهار بازی پی در پی روبین کازان با نتیجه‌ یک بر صفر شکست می‌خورد و این تیم از زدن گل عاجز است. مهم‌ترین دلیل افت روبین کازان آن بازیکنانی بودند که بردیف برای موفقیت روی آنها شرط بسته بود. یکی از این بازیکنان سردار آزمون است که نتوانست جای خالی یوناتاس را پر کند.

آزمون بیش از ۶۰۰ ‌دقیقه است که نتوانسته در لیگ روسیه گلزنی کند و در حال‌ حاضر در لیگ روسیه ضعیف‌ترین آمار گلزنی بین مهاجمان را در اختیار دارد.

او همچنین  با ۱۷ از دست دادن توپ و ۷۰ درصد دقت پاس  یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان میدان بوده است. اگر آزمون می‌توانست امسال برای روبین کازان گلزنی کند شرایط فرق می‌کرد.

چندی دیگر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و روسیه در ورزشگاه کازان به مصاف هم خواهند رفت و این خنده دار خواهد بود اگر آزمون در این ورزشگاه برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران گلزنی کند و دروازه‌ روسیه را باز کند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای برگزاری بازی با روسیه قرار است ۴۸ ساعت قبل از این بازی وارد کازان شود. پیش‌تر قرار بود ایران اردویی بلند مدت در این شهر داشته باشد که به دلیل مشکلات ویزا برای بازیکنان توگو این اردو لغو شد و ملی‌پوشان در تهران تمرینات خودشان را از سر گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن