شورای شهر

توضیح یک عضو شورا در خصوص تبلت و خودروی حاشیه ساز شورا

به گزارش شورا‌آنلاین، شهربانو امانی در جمع خبرنگاران و در مراسم رونمایی از آرم سرویس مدارس گفت: از اول آغاز به کار شورای شهر اصل بر این بود که همه فعالیتهای شورا شفاف و روشن باشد، با گذشت یک ماه فکر نمی کنم فعالیتی در شورا انجام شده باشد که درباره آن شفاف سازی صورت نگرفته باشد. در بحث خودرو و تبلت ها که در چند روز گذشته بسیار سر و صدا به پا کرد اعلام می کنم بله این خودروها و تبلت ها همان وسایلی بود که در چهار سال گذشته در اختیار اعضای شورای شهر قرار داشت، بعضی آن را تحویل دادند و برخی هم هنوز تحویل نداده اند، من خودم به راننده گفته ام قبل از دریافت خودرو نسبت به چک کردن اعضای آن اقدام کند، خودروهایی که به ما تحویل داده اند، مستهلک شده، تبلت و گوشی موبایلی که چهار سال مورد استفاده قرار گرفته، قطعا دیگر قابل استفاده نیست، شما خودتان خبرنگار هستید و می دانید کسی که می خواهد فعالیت کند و فعالیت شفاف و آنلاین داشته باشد، به وسایل به روز احتیاج دارد، قبول دارم تبلت ارزان تر نیز وجود داشت، اسناد و مدارکی که متاسفانه از سوی آمدنیوز منتشر شده، وجهه قانونی ندارد، چه لزومی دارد سندها برای کانالی در شهرستان ارسال شود و بعدا آن کانال نسبت به شفاف سازی و در پوشش زیر ذره بودن فعالیت های اقتصادی و دارایی های اعضای شورای شهر اقدام به انتشار این اسناد کند.

امانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: من از همین تریبون اعلام می کنم از خبرنگاران حوزه های مختلف درخواست دارم همه فعالیتهای من را زیر ذره بین ببرند، به عنوان یک عضو شورای شهر باید زندگی کاری شفافی داشته باشم. آن زمان که تصویب شد برای نیروی انتظامی الگانس بخرند، من نماینده مجلس بودم، تصویب کردیم پلیس با توجه به موقعیت هایی که در عملیاتها دارد، قطعا نیاز به تجهیزات نو و جدید دارد. الان هم الان می کنیم که اعضای شورای شهر احتیاج به وسایل جدید دارند، وسایلی که می شود از آنها استفاده کرد، قطعا باقی می ماند و برای وسایلی که مستهلک شده اند، جایگزین جدید انتخاب می شود.

امانی گفت: در حال حاضر در شورا برای ۱۴۰ پست مصوبه داریم، این در حالی است که تعداد اعضایی که به عنوان کارمند در شورا کار می کنند بسیار زیاد است. جدای آن شهرداری نیز کارمندان زیادی دارد، بحث از تعدیل نیرو نمی کنم، چرا که باید در بحث تعدیل نیرو قطعا همه اعضای شورا تصمیم بگیرند. فعلا این را اعلام می کنم که ما اعضای شورای شهر یک ماه است که فعالیتهای خودمان را آغاز کرده ایم، جا دارد اگر نظارتی هم قرار است بر فعالیتهای ما انجام شود، این نظارت جناحی نباشد. قطعا با افرادی کار می کنیم که امین هستند و از رفتارهای جناحی پرهیز می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن