اجتماعی و فرهنگی

محدودیت برای استفاده از پراید در سرویس مدارس

به گزارش شورا‌آنلاین، عباسعلی باقری اظهار داشت: قیمت روپوش‌های دانش‌آموزان در اختیار انجمن اولیا مدرسه است و نوع و شکل روپوش را انجمن اولیا مشخص می کند و خانواده‌ها می توانند از جایی که خودشان می‌خواهند خرید کنند. لزومی ندارد از یک جا بخرند.

وی در پاسخ به این سئوال که چه برنامه‌ای برای تبعیض ایجاد شده میان مدارس مختلف تهران دارید، نیز گفت: من به عنوان کارشناس آموزش و پرورش با تعدد و ایجاد انواع مدارس در شهر تهران مخالفم و از این موضوع راضی نیستم، البته این موضوع باید در شورای عالی آموزش اصلاح شود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران همچنین تاکید کرد: همه ۲۵۰۰ مدرسه دولتی و ۱۵۰۰ مدرسه غیردولتی تلاش کردند تا شروع سال تحصیلی بسیار خوبی داشته باشند.

باقری درباره ساماندهی سرویس مدارس نیز، اظهار کرد: برای سرویس‌های مدارس هماهنگی لازم با شهرداری تهران، پلیس راهور و آموزش و پرورش ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: طبق نظر سازمان تاکسیرانی، استفاده از پراید در شهر تهران محدود خواهد شد و ما هم با آن موافقیم. هرچه امنیت بالاتر باشد خیال ما راحت است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد: محدودیت خاصی برای رانندگی آقایان در سرویس مدارس دخترانه وجود ندارد اما به بانوان فرصت بیش‌تری برای تعویض خودرو خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن