مدیریت شهری

لیست تخفیف ها و تسهیلات استفاده از خدمات مجموعه های ورزشی شهرداری

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محمد رضایی، رئیس این سازمان با بیان اینکه همگانی شدن ورزش در سطح پایتخت اولویت کاری این سازمان است، اظهار کرد: به منظور ترغیب شهروندان به ورزش تسهیلات ویژه ای برای استفاده از امکان ورزشی در نظر گرفته شده است.

رضایی افزود: از آنجایی که ترویج فرهنگ ورزش بین کودکان و نوجانان به نهادینه‌کردن ورزش در جامعه کمک شایانی می‌کند، تخفیف ۵۰ درصدی استفاده از اماکن ورزشی برای دانش آموزان تهرانی در نظر گرفته شده است و دانش‌آموزان می‌توانند به صورت گروهی از این امکان استفاده کنند.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این سازمان تسهیلاتی نیز را برای جانبازان و معلولان در برنامه های خود دارد؛ خانواده معظم شهدا می‌توانند با ۵۰ درصد تخفیف از خدمات آموزشی و به‌صورت رایگان از خدمات تفریحی استفاده کنند.

همچنین جانبازان معزز بر اساس میزان جانبازی می‌توانند از خدمات آموزشی و تفریحی با تخفیف بین ۳۰ تا ۵۰ درصد بهره بگیرند.

به گفته رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، پس از حذف کارت‌های ورزش شهروندی، هر یک از اماکن ورزشی براساس ابلاغ اداره اماکن سازمان ورزش، سانس‌هایی را با تخفیف ۵۰ درصد برای خدمت‌رسانی به آقایان و بانوان آماده کرده اند.

ارایه خدمات به سالمندان در قالب طرح منزلت از دیگر خدمات سازمان ورزش به شهروندان در جهت استفاده بهینه از مجموعه های ورزشی است که محمد رضایی به آن اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن