شورای شهر

آخرین وضعیت انتخاب رئیس ستاد و اعتبارات شورایاری ها

به گزارش شورا‌آنلاین،الهام فخاری با اشاره به اینکه رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در هفته آینده مشخص خواهد شد، اظهار کرد: در  حال حاضر اعضاء هیئت امناء ستاد شورایاری‌ها فعالیت خود را آغاز کرده ‌اند.

وی تصریح کرد: بعد از مشخص شدن رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها گزارشی از وضعیت اعتبارات ستاد ارائه خواهد شد و مشخص شود که ستاد در دوره گذشته چه اعتباری را داشته و با چه خزانه‌ای به شورای بعد تحویل شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بیان کرد: یکی از مسائلی که در دوره پنجم به طور ویژه به آنها پرداخته خواهد شد وضعیت کودکان کار و خیابانی است که در همین زمینه باید طرح جامعی تهیه کرد.

فخاری افزود: در این بخش می‌توان از ظرفیت سازمان های مردمی فعال در حوزه کودکان کار و خیابانی استفاده کرد ضمن اینکه طرح های مقطعی برای رفع پدیده کودکان کار و خیابانی مفید نخواهد بود.

وی اضافه کرد: موضوع کودکان بازمانده از تحصیل از مواردی است که به طور جدی در دستور کمیسیون مربوطه قرار دارد و در همین زمینه بنا داریم شرایط تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل را در شهر فراهم کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: در حال حاضر نیز بسیاری از کودکان کار و خیابانی از اتباع بیگانه هستند که در این زمینه نیز باید تمهیداتی در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن