شورای شهر

نحوه هزینه کرد شهرداری در ایام اربعین بررسی می‌شود

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن هاشمی گفت: موضوع نحوه هزینه کرد شهرداری تهران در ایام اربعین در دستور کار شورای شهر تهران قرار خواهد گرفت.
 
وی افزود: باید در رابطه با چگونگی هزینه کرد شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی تصمیم گرفته شده و نحوه هزینه‌ها به طور شفاف اعلام شود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح موضوع نحوه هزینه کرد شهرداری در ایام اربعین در شورای شهر تهران اظهارکرد: موضوع هزینه کرد شهرداری در ایام اربعین حسینی در جلسه علنی شورای شهر تهران بررسی خواهد شد و این موضوع در اولویت فعالیت‌های شورای پنجم شهر تهران قرار دارد.
 
هاشمی در خصوص اقدمات معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در ایام اربعین تصریح کرد: قرار شده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در رابطه با نحوه هزینه کرد شهرداری در ایام اربعین حسینی گزارشی را در رابطه با اقدامات گذشته شهرداری در این حوزه به اعضای شورای پنجم شهر تهران ارائه دهد.
 
وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن عید قربان خاطرنشان کرد: در شرایطی که عید قربان را در پیش داریم به مسئولان شهرداری تهران در رابطه با ضبح دام بهداشتی در مراکز و پایگاه‌های ویژه شهرداری توصیه‌هایی از سوی اعضای شورای شهر ارائه شده است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص فعالیت مراکز ضبح دام شهرداری تهران اذعان کرد: شهرداری تهران مراکز ثابت و موقتی را برای ضبح و عرضه دام بهداشتی در ایام عید قربان و عرفه دارد و تاکید شده که به موضوع سلامت دام‌ها در این پایگاه‌ها توجه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن