شورای شهر

شورای پنجم به دنبال مستندات تخلفات/ تحقیق و تفحص از شهرداری کلید می خورد؟

به گزارش شورا‌آنلاین، نایب رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به این سوال که آیا شورای پنجم قصد دارد؛ در صورت لزوم طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را در دستور کار قرار دهد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر باید مدارک، مستندات و گزارشات را مشاهده کنیم و با توجه به اسناد و مدارک اگر به واقع تخلفات مشهود و مستندی را شاهد باشیم، بی‌شک این مساله را دنبال خواهیم کرد.

تنها عضو ثابت کمیسیون حقوقی و نظارت شورای پنجم با اشاره به اینکه این کمیسیون نتوانسته گزارشی از عملکرد شهرداری و شورا تهیه کند، ادامه داد: هنوز اسناد و مدارک در اختیار ما گذاشته نشده است و بدون دسترسی به اسناد نمی‌توان گزارشی دقیق ارائه داد. در همین راستا شهردار باید رسما کار خود را آغاز کند تا مدارک در اختیار ما قرار گیرد.

امینی با تاکید بر اینکه آمارهای متفاوتی از میزان تخلفات و بدهی‌های شهرداری به گوش می‌رسد، افزود: با استقرار شهردار آینده اسناد و مدارک در اختیار ما قرار خواهد گرفت و می‌توانیم این موارد را بررسی کنیم.

نائب رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به این سوال که چرا معاون مالی شهردار سابق تهران به عنوان کارمند نمونه شهرداری انتخاب شده و حتی محسن هاشمی هم در مراسم تقدیر از او حضور داشت، گفت: کسی که ایشان را انتخاب کرده، باید جوابگو باشد.
منبع:ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن