اجتماعی و فرهنگی

اعلام آمادگی همکاری با تیم جدید مدیریت شهری/ برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر در اولویت پلیس

به گزارش شورا‌آنلاین، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح دستگیری خرده‌فروشان موادمخدر و انهدام باند بین‌المللی قاچاق مواد اعلام کرد: قطعا با شورای شهر و تیم جدید شهرداری تهران هماهنگ خواهیم بود، در واقع برای پلیس حزب و جناح هیچ فرقی ندارد و ما با تیم جدید مدیریت شهری هماهنگ خواهیم بود.

وی با بیان اینکه امیدواریم تیم مدیریت شهری نیز با پلیس همکاری و هماهنگی‌های لازم را داشته باشد، گفت: ما آماده هر نوع همکاری با تیم جدید مدیریت شهری هستیم.

رییس پلیس پایتخت همچنین در پاسخ به سوالی درباره برخورد ۱۱۰ با موادفروشان اظهار کرد: برخورد با خرده‌فروشان موادمخدر در اولویت قرار دارد از این رو به ۱۱۰ نیز توصیه کرده‌ایم که حتما موارد مربوط به خرده‌فروشان موادمخدر را در دستور کار خود قرار دهد و از شهروندان نیز می‌خواهیم که حتما این موارد را به ۱۱۰ اطلاع دهند.

رحیمی همچنین درباره جزییات دستگیری "گل‌"فروشان در پایتخت نیز گفت: از این افراد ۲۵ کیلوگرم مخدر گل کشف شده و دو نفر دستگیر شده مسلح بودند که پرونده‌شان به دادسرا منتقل شده است.

رییس پلیس پایتخت تاکید کرد: میزان مخدر گل به مراتب بیشتر از مخدرهای صنعتی همچون شیشه بوده از این رو لازم است که جوانان از عوارض و پیامدهای مصرف این مواد باخبر باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن