ورزشی

جباری: برای خودم حاشیه درست نمی کنم

به گزارش شورا‌آنلاین، مجتبی جباری بعد از ثبت قراردادش با استقلال در هیات فوتبال در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که شرایط وی چگونه است، گفت: من قراردادم را با استقلال ثبت کردم و آمده‌ام که فصل خوبی در استقلال داشته باشم. امیدوارم امسال سال خوبی را تجربه کنم و در کنار دیگر بازیکنان روزهای خوبی در پیش داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش درمورد شایعاتی که پیرامون مصدومیت وی مطرح شده است چیست، گفت: اصلا نمی‌خواهم در مورد این مسایل صحبت کنم و دوست ندارم وارد حاشیه شوم الان هم به احترام شما اینجا هستم تا اگر سوالی درمورد مسائل دیگر دارید پاسخگو باشم.

هافبک تیم استقلال درباره اینکه دیدگاهش نسبت به تیم فصل اینده چیست، گفت: سال گذشته استقلال خوب نتیجه گرفت ولی واقعیت این است که استقلال هر سال برای کسب عنوان قهرمانی وارد مسابقات می‌شود و به نظر من این انگیزه و اراده در تیم استقلال امسال وجود دارد و ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم و امیدوار هستم امسال بتوانیم قهرمان شویم.

جباری درخصوص انتظاری که هواداران از وی دارند، گفت: این موضوع مسئولیت من را بیشتر می‌کند و من امیدوارم هستم بتوانم محبت آنها را جبران کنم و یقین داشته باشید برای موفقیت در استقلال تلاشم را انجام خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن