مدیریت شهری

برپایی پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی «عطرسیب» در شهریور ماه

به گزارش شورا‌آنلاین، مجتبی عبدالهی درباره این نمایشگاه اظهار کرد: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران هرساله در راستای تقویت باورهای آئینی و دینی اصحاب هیئت های مذهبی، حسینیه ها، مساجد و کانون های مذهبی و همچنین با هدف حمایت از کسب و کار حسینی در سطح شهر تهران نمایشگاه عطر سیب را برگزار می کند.

وی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه عطر سیب علاوه بر توجه اصولی به رویکردهای فرهنگی و ارائه محتوای مناسب در جلسات مذهبی، خدمات مناسب و محصولات متنوع باکیفیت و ارزان قیمت به تشکل های مذهبی به صورت متمرکز و دریک مکان ارائه می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری هرچه باشکوه تر عطر سیب در سال جاری گفت: در نمایشگاه عطر سیب امسال نیز بناداریم در راستای حمایت از تولید ملی- ایرانی، ابتکارات در حوزه تولید و همچنین حمایت از تولیدکنندگان ایرانی در تمامی محصولات و خدمات را مدنظر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه محصولات فرهنگی، امکانات سخت افزاری، مواد غذایی، تجهیزات برقی، صوتی، صنعتی و آشپزخانه ای عرضه می‌شود، افزود: نمایندگان هیئات، حسینیه ها و مساجد پایتخت می توانند با مراجعه به این نمایشگاه از محصولات فرهنگی، مذهبی، تبلیغی و ترویجی (کتیبه، بیرق، پرچم و…)؛ تجهیزات و امکانات سخت افزاری، پشتیبانی و تدارکاتی؛ موادغذایی و محصولات ارگانیک و پذیرایی، تجهیزات صنعتی و آشپزخانه ای، صوتی، برقی و الکتریکی و محصولات شوینده و بهداشتی با قیمت مناسب بهره مند شوند.

عبدالهی یادآورشد: نمایشگاه عطر سیب از جمله توفیقاتی است که در چندسال گذشته نصیب مجموعه مدیریت شهری و شهرداری تهران شده است تا ضمن برگزاری این نمایشگاه، بستر مناسب برای حمایت از هیات‌های مذهبی و حضور این هیات‌ها در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام را فراهم کند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تولید ملی و داخلی و موضوع اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: ما نیز این موضوع را ارج نهادیم و مورد توجه ویژه قرار داده ایم که و در این زمینه گام های موثری نیز برداشته شده است. عطر سیب با حال و هوای محرم آمیخته است و تولیدات این نمایشگاه با فرهنگ بومی همخوانی کامل دارد.

عبدالهی، از تمامی ظرفیت های حقیقی و حقوقی تولید و تامین کننده اقلام، کالاها، تجهیزات، محصولات و ارائه دهندگان خدمات آموزشی، تبلیغی، فرهنگی، هنری و… مورد نیاز کسب وکار حسینی دعوت کرد تا ضمن حضور در این دوره اجرایی نمایشگاه نسبت به ارائه یا فروش محصولات و خدمات خود بر اساس سیاست های اجرایی نمایشگاه (بهترین کیفیت و کمترین قیمت) اقدام نمایند.
وی فعالیت‌های اصلی این نمایشگاه را مردم محور دانست و تصریح کرد: کیفیت کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شود از بهترین هاست و ما برای اصلاح الگوی مصرف هدفگذاری کردیم تا از محصولات شرکت های دانش بنیان و نخبگان در حوزه های محتوای و فنی هیات ها استفاده شود.
بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، به گفته عبدالهی، تولیدکنندگان محصولات غذایی، تجهیزات صوتی، تجهیزات صنعتی و آشپزخانه ای، اقلام مذهبی تبلیغاتی و محصولات فرهنگی با اولویت تولیدکنندگان ایرانی می توانند تا دوم مردادماه در سایت www.atresib96.ir ثبت نام کنند. همچنین متقاضیانی که محصولات و خدماتی خارج از موضوعات مذکور دارند که مورد نیاز کسب و کار حسینی است می توانند با شماره تلفن ۹۶۰۲۱۶۹۵- ۰۲۱ دبیرخانه دائمی نمایشگاه واقع در اداره کل فرهنگی تماس حاصل نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن