ورزشی

قوچان‌نژاد: زدن ۳ گل به رقیب عالی است

به گزارش شورا‌آنلاین، تیم فوتبال هیرنفین هلند شب گذشته به مصاف وُلندام دسته اولی رفت که با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. رضا قوچان نژاد در نیمه دوم بازی برای هیرنفین به میدان آمد و موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

قوچان نژاد در مصاحبه با سایت باشگاه هیرنفین هلند درباره این دیدار گفت: این بازی‌ها تلاش برای آمادگی و آزمایش ما است. در این بازی چیزهای خوبی مثل فشار با توپ را تجربه کردیم و این چیزی است ما در فوتبال می‌خواهیم. زدن ۳ گل خیلی خوب بود.

وی افزود: در هر شرایطی ما باید در این چند هفته باقی مانده به آغاز لیگ تلاش کنیم. در این مدت بازیکنانی می‌روند و برخی بازیکنان جدید به تیم اضافه می‌شوند اما این موضوع هیچ تاثیری در روند باشگاه‌های بزرگ ندارد. در صورتیکه همه چیز جدید باشد از فصل گذشته بهتر عمل خواهیم کرد. در شرایط کنونی باید به فکر پیدا کردن بازیکنان مناسب و کنار گذاشتن تیم سابق باشیم.

رضا درباره اینکه بازهم مثل بازی گذشته هیرنفین از نیمه دوم به میدان آمد، گفت: مدتی کوتاهی به دور از تمرینات بودم و کمی حالت خودم را از دست دادم. هنوز به صورت کامل به آمادگی نرسیدم ولی هنوز زمان زیادی دارم تا بازی را از ابتدا به میدان بروم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن