مدیریت شهری

حادثه مرگبار در قهوه خانه سنتی پایتخت

به گزارش شورا‌آنلاین، جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در ساعت ۱۹:۲۸ شب گذشته حادثه گرفتار شدن در داخل چاه در یک ساختمان به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در طبقه منفی ۳ یک ساختمان که قهوه‌خانه نیز بود ۴ نفر جوان ایرانی در حال حفر چاه بودند که با توجه به حجم زیاد گاز موجود در چاه گرفتار شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: آتش‌نشانان بلافاصله وارد عمل شدند و پس از ۸ ساعت توانستند این ۴ نفر را خارج و تحویل عوامل اورژانس دهند که متأسفانه جان خود را از دست داده بودند.

ملکی بیان داشت: در ساعت ۴:۲۲ عملیات این حادثه به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: در حادثه آتش‌سوزی که در ساعت ۶:۱۳ امروز رخ داد سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:‌با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک واحد مسکونی واقع در خیابان مختاری،‌کوچه رودکی دچار حریق گسترده شده است و آتش در حال سرایت به دیگر واحدهای این ساختمان ۴ طبقه ۱۲ واحدی بود. 

وی بیان کرد: در اثر این انفجار بخشی از دیواره‌های ساختمان تخریب شده بود. ساکنان از این ساختمان سریعاً خارج شده بودند و آتش‌نشانان در هنگام اطفاء حریق با  جسد یک خانم جوان مواجه شده و در ساعت ۸:۱۵ عملیات این حادثه به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا