شورای شهر

امانی: ورود قوه قضائیه به موضوع واگذاری املاک به درخواست شهردار بود/ انتقاد کردند که اطلاع رسانی شهرداری تعطیل است ما هم برنامه تلویزیونی ساختیم

به گزارش شورا‌آنلاین، ناصر امانی در سیصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران یک برنامه تلویزیونی را برای شهروندان در نظر گرفته تا اقدامات صورت گرفته در شهرداری تهران به اطلاع مردم رسانده شود. 

وی افزود: بار‌ها اعلام شده بود که اطلاع رسانی شهرداری تعطیل است و ما با این کار در تلاش بودیم تا به مردم اطلاع رسانی کنیم. 

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره اقدامات صورت گرفته در زمینی در مجاوت بیمارستان پارسیان تهران تصریح کرد: قرار است زمینی که در مجاورت این بیمارستان است به فضای سبز تبدیل شده و به دنبال راه اندازی بازار میوه و تره بار در این مکان نیستیم. 

امانی در خصوص ارائه گزارش از سوی شهردار تهران در رابطه با موضوع واگذاری املاک خاطرنشان کرد: در رابطه با املاک گزارش ارائه شده و با درخواست شهردار تهران قوه قضائیه به موضوع ورود پیدا کرده است. 

وی تاکید کرد: هیئتی ۵۰ نفره در قوه قضائیه به دنبال بررسی دقیق واگذاری املاک هستند و امیدوار هستیم نتیجه آن در آینده نزدیک اعلام شود. 

معاون شهردار همچنین در مورد جابجایی مدیران شهرداری به خصوص در حوزه حمل و نقل گفت: چون این دوره در حال اتمام است نمی‌توانیم کار شهرداری را نیمه‌کاره تمام کنیم. شهرداری دارد کار خود را انجام می‌دهد و جابجایی مدیرانی که با شهرداری هماهنگ نیست حق این نهاد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جابجایی کارمندان جزء اختیارات معاونین است اظهار کرد: این توقع بیجایی است که از یک معاون بخواهیم مدیری که با مجموعه هماهنگ نیست و یا ضعف عملکرد دارد را جابجا نکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن