ورزشی

پیش بینی پروین از بازی تیم ملی مقابل ازبکستان

به گزارش شورا‌آنلاین، علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بعد از دیدار با علی‌اکبر طاهری گفت:‌ امروز به باشگاه پرسپولیس آمدم تا با طاهری دیدار کنم. آنقدر طاهری ناراحت بود که منم ناراحت شدم. باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد.

وی درباره بازیکنان جذب شده به پرسپولیس تصریح کرد: تا اینجا پرسپولیس ۳ بازیکن خوب گرفته و من به آنها تبریک می‌گویم، مهمترین موضوع این است که پرسپولیس فصل بعد هم قهرمان شود اما مسائل مالی از هر چیزی مهمتر است. به هر حال تیمی که آسیایی است هزینه‌های زیادی دارد و فکر می‌کنم خیلی راحت ۵۰ میلیارد تومان این باشگاه هزینه دارد. باید نظام و وزارت ورزش به باشگاه‌ها کمک کنند.

پروین درخصوص دیدار پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فکر می‌کنم بازی سختی خواهد بود اما به اعتقاد من پرسپولیس از این مرحله هم صعود خواهد کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره دیدار ایران و ازبکستان که روز دوشنبه برگزار می‌شود، گفت: ۲۲ خرداد همه ما جشن صعود خواهیم گرفت البته من نمی‌توانم مثل مردم در خیابان خوشحالی کنم، مردم در خیابان جشن می‌گیرند و من هم در خانه خودم! من هنوز هم معتقد هستم که تیم ملی گل نمی‌خورد و به جام جهانی صعود می‌کند.

پروین که از علاقه‌مندان به رشته والیبال است درباره عملکرد ملی‌پوشان والیبال کشورمان در لیگ جهانی اظهارداشت: من که والیبال بلد نیستم اما از برد تیم ملی لذت بردم، واقعاً دستشان درد نکند امیدوارم امشب و فردا شب هم برنده شوند تا به مرحله بعد بروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا