اجتماعی و فرهنگی

جزئیات عملیات صبح امروز ناجا/ شناسایی یک تیم تروریستی در اطراف تهران

به گزارش شورا‌آنلاین، سردار حسین اشتری در حاشیه نشست عمومی فرماندهان، روسا و مدیران ناجا در جمع خبرنگاران از شناسایی و دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در اطراف تهران خبر داد و اظهار کرد: صبح امروز اعضای یک تیم تروریستی در اطراف تهران به دام تور اطلاعاتی مأموران نیروی انتظامی افتادند و دستگیر شدند.

وی با اشاره به حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل، افزود: پس از حادثه تروریستی روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) تعدادی از افراد مرتبط با گروه‌های تروریستی با هوشیاری نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و دیگر دستگاه‌های امنیتی و نظامی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی افراد مرتبط با گروه‌های تروریستی شناسایی و تحویل مقامات قضائی شدند، همچنین با اقدامات پلیس اطلاعات و امنیت ناجا در کنار اشراف اطلاعاتی و اقدام بموقع دستگیری هایی نیز در استان‌های مختلف در رابطه با افراد مرتبط با گروه‌های تروریستی صورت گرفت.

سردار اشتری گفت: مردم در خصوص شناسایی و دستگیری این افراد (تروریست ها) با نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های امنیتی همکاری مطلوبی داشتند که لازم می‌دانم از همکاری و هوشیاری مردم تشکر کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن