شورای شهر

ضرورت شفاف سازی ۴ سال فعالیت منتخبین مردم در شورای شهر تهران/ دانستن حق مردم است

به گزارش شورا‌آنلاین، عباس جدیدی گفت: بار‌ها در قالب تذکرات پیش از دستور، بحث گزارش عملکرد اعضا در صحن علنی شورای شهر تهران را مطرح کرده ام. 

وی افزود: تاکنون آنطور که باید از موضوع گزارش عملکرد اعضا استقبال نشده و اعضا اقدام به طرح گزارش عملکرد خود نداده اند. 

نایب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به عملکرد مشخص هر یک از کمیسیون‌های شورای شهر تهران اظهارکرد: عملکرد کمیسیون‌های شورای شهر تهران در ۴ سال فعالیت اعضای آن‌ها در شورا مشخص بوده و تن‌ها نیاز است این اطلاعات به مردم نیز اعلام شود. 

جدیدی با تاکید بر اهمیت در جریان قرار گرفتن شهروندان از موضوعات رخ داده در شهر تهران تصریح کرد: مردمی که به نمایندگان مد نظر خود رای داده اند، حق دارند که بدانند نماینده هایشان طی ۴ سال چه عملکردی داشته اند. 

وی با بیان اینکه " برای از میان رفتن حواشی باید در رابطه با عملکرد شورای چهارم شفاف سازی صورت گیرد" خاطرنشان کرد: در شرایطی که حواشی مختلفی پیرامون عملکرد شورای چهارم شهر تهران ایجاد شده است، بهتر است در خصوص عملکرد شورای چهارم شفاف سازی شده تا اعضای شورای پنجم و شهروندان در جریان امور قرار گیرند. 

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. شما حرف از حق می زنین در کون آدم کاهو سبز میشه یه دوره که بدون رای سر کار بودین یه دوره رو هم با لابی ۶ ساله کردین بس نیست . شهر رو به گند کشیدین برین بابا بسه دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن