شورای شهر

شاکری: اگر قرار بود لیت مخفی رای بیارورد چرا ۳هزار نفر برای انتخابات شورا ثبت نام کردند!/ انتخابات شورای شهر باید شفاف اعلام شود

به گزارش شورا‌آنلاین، اقبال شاکری در تذکرات پیش از دستور سیصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، به تعطیلی کتابخانه پارک‌شهر اشاره کرد و گفت: این کتابخانه به دلیل تعمیرات مدتی است که تعطیل شده و با توجه به نیاز منطقه به این کتابخانه درخواست می‌شود هر چه سریع‌تر بازگشایی شود. 

شاکری به حوادث اخیر در منطقه اشاره کرد و گفت: درخواست ما از وزارت امور خارجه این است که به این موضوعات به صورت قاطع‌تری برخورد کند. شیخ نمر به شهادت رسید و اکنون در بحرین نیز شیخ عیسی در زندان است و ما نباید سکوت کنیم. 

وی افزود: امنیت حجاج ما را چه کسی تأمین می‌کند؟ 

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: ما به پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران نیز اعتراض داریم و گزارش‌های تخلفات را نیز ارائه داده‌ایم و تقاضا داریم نسبت به این موضوعات شفافیت لازم ایجاد شود. 

شاکری گفت: اگر قرار بود یک لیست مخفی ایجاد شود و رأی بیاورد، چرا این ۳ هزار نفر ثبت‌نام کردند؟ از روز اول این لیست مخفیانه را مطرح می‌کردید تا دیگر این همه هزینه برای شهر وجود نداشته باشد. 

وی افزود: اگر مدافع حقوق مردم هستید و رعایت می‌کنید، تقاضای شفافیت در انتخابات را داریم. 

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در انتخابات شوراها، تخصص‌گرایی و توجه به افراد متخصص صورت نگرفت.

شاکری گفت: وعده‌هایی درباره بیکاری و ایجاد اشتغال در انتخابات داده شد، ولی برنامه‌ای مشخص نشده است و نمی‌توان تنها با علی برکات‌الله مشکلات را حل کرد. 

وی گفت: هزینه‌ها در حال افزایش است و مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن