اجتماعی و فرهنگی

واکنش معاون قالیباف به استخدام‌های شهرداری و تبدیل وضعیت ۷۰۰۰ نفر/ شهر آفتاب و شهروند قطعی واگذار نشده است

به گزارش شورا‌آنلاین،  ناصر امانی در سیصد و چهل و هشتمین جلسه شورا در پاسخ به تذکرات اعضا پیارمون موضوعاتی نظیر واگذاری شهروند به بانک شهر و استخدام نیروهای جدید گفت : هیچ استخدام جدیدی صورت نگرفته است.
 
وی ادامه داد : در حال حاضر تبدیل وضعیت کارمندان بر طبق آزمون برگزار شده سازمان اداری و استخدامی در دستور کار است و نیز تبدیل قرارداد ۷ هزار نفر از کارمندان به قرارداد هادیان شهر  با این حال قویا استخدام نیروهای جدید را تکذیب می کنم. 

امانی با در تشریح تبدیل وضعیت ۷ هزار نفر از کارمندان نیز گفت: در این امر نیز در بودجه سال جاری پیش بینی های لازم صورت گرفته و این امر مصوبه دارد. بر این اساس کارمندانی که با شرکت هایی نظیر مهیمن پوش قرارداد داشته اند و زیر مجموعه شهرداری بوده اند قراردادشان به هادیان شهر تبدیل وضعیت شده و ازاین به بعد یک شرکت طرف قرارداد با کارمندان خواهد بود.

امانی همچنین پیرامون استخدام ۴۲۰۰ نفر در مترو نیز گفت: بیش از ۲ هزار و اندی از این افراد در قالب شرکت های که با مترو قرارداد داشته اند فعالیت می کرده اند و شرکت مترو خود طرف قرار داد این افراد شد. 

معاون شهردار همچنین در خصوص واگذاری شهروند به بانک شهر گفت: هنوز در تعیین قیمت واگذاری شهروند و شهر آفتاب به بانک شهر به توافق نرسیده ایم و هر زمان که قیمت نهایی شد هماهنگی های لازم با هیات اجرایی صورت خواهد گرفت.

امانی همچنین پیرامون واگذاری پردیس متروی تهران پارس گفت: تهاتر املاک یکی از راه های تامین بودجه غیر نقد است که این امر در بودجه سنواتی شهرداری آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا