اجتماعی و فرهنگی

آخرین وضعیت صدور آرم طرح ترافیک

به گزارش شورا‌آنلاین، مصطفی قنبرنژاد گفت: ثبت‌نام‌های آرم سال ۹۶ از آذرماه تا ۱۵ دی ماه سال گذشته در سایت شهرداری تهران به آدرس WWW.tehran.ir انجام شد. بعد از بررسی درخواست‌ها نیز در ابتدای اسفندماه سال گذشته اسامی اعلام شد که واجدین شرایط دریافت طرح ترافیک تا پایان فروردین ۹۶ مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کردند.

وی ادامه داد: مالکان خودروهای پلاک عمومی و هیبریدی هیچ‌گونه محدودیتی برای ثبت‌نام آرم ترافیک ندارند و هر زمان که اقدام به ثبت‌نام کنند، بعد از تأیید می‌توانند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر تحویل دهند.

به گفته قنبرنژاد، سهمیه‌بگیران طرح ترافیک نیز بعد از اعلام سهمیه مربوطه به آنها، نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام و آی دی کارت خود را از دفاتر دریافت کردند.

وی ادامه داد: آن دسته از سایت‌ها و مطبوعاتی که سهمیه آرم ترافیک داشتند، اسامی خبرنگاران خود را رسماً اعلام و واحد صدور آرم نسبت به تایید این افراد اقدام کرد.

مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران بیان کرد: یک سری از خبرنگاران نیز به روابط عمومی شهرداری مراجعه کردند که از اسفندماه ۹۵ تا پایان فروردین اقدام به تحویل درخواست های خود کردند و روابط عمومی شهرداری اسامی این خبرنگاران را به واحد صدور آرم اعلام کرد.

وی در ادامه گفت: خبرنگارانی که نتوانستند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند می توانند با مراجعه به واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک نسبت به بررسی وضعیت خود و تایید نهایی اقدام کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن