مدیریت شهری

حسینی: دقت، سرعت و صحت رویکرد اصلی معاونت حمل و نقل است

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ دکتر مازیار حسینی در جلسه تودیع و معارفه معاونان مطالعات و مالی و رئیس حراست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این مطلب افزود: یکی از شعارهای ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک سرعت، صحت و دقت است که باید مدیران در اجرای برنامه های حوزه حمل و نقل و مدیریت ترافیک به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه در اجرای امور در حوزه حساس حمل و نقل فرصتی برای انجام سعی و خطا نداریم، بیان کرد: در انتخاب پروژه های شهری باید دقت لازم را داشت و تمام مراحل اجرای آن چه در بعد داخل سازمانی و چه در نگاه مردم باید شفافیت و صحت داشته باشد.

معاون شهردار تهران با قدردانی از زحمات مهندس خشایی پور در معاونت مطالعات سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت: انجام کارهای مطالعاتی در حوزه حمل و نقل و مدیریت ترافیک یکی از الزامات و ابزارهایی است که می تواند صحت و دقت اجرای یک طرح را مشخص کند . 

در این مدت مهندس خشایی پور زحمات زیادی را در این حوزه کشیده اند که از ایشان قدردانی می شود.

وی همچنین با تشکر از زحمات مهندس حسن آقا بیگی به عنوان معاون مالی سازمان حمل و نقل و ترافیک افزود: معاونت مالی نیز یکی از حوزه های تاثیرگذار در سازمان حمل و نقل است و در این مدت مهندس آقابیگی نیز تلاش زیادی در این حوزه انجام دادند.

در این نشست از زحمات و تلاش های مهندس خشایی پور معاون مطالعات سازمان، مهندس حسن آقا بیگی معاون مالی و اسکندری مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  قدردانی شد . 

همچنین مهندس شکرایی به عنوان معاون مطالعات سازمان، مهندس مالکی به عنوان معاون مالی و اقتصاد شهری  وعظیمیان به عنوان مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت معرفی شدند.

همچنین مهندس غنی نژاد نیز از سوی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران به عنوان مشاور معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن