شورای شهر

آباد: دیدند که از زباله برق تولید می شود و حرفشان را پس گرفتند

به گزارش شورا‌آنلاین، معصومه آباد عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران با اشاره به اینکه درگذشته سرانه فضای سبز ۹ متربود و رساندن عدد ۹ به شرایط فعلی در یک شرایط اقلیمی خشک و با وجود ریزگردها و همچنین آلودگی هوا بسیار حایزاهمیت است، گفت: در حال حاضر رسیدن به عدد ۱۶.۷ مترمربع هنرمندی می خواهد و  باید یک مدیر هنرمند در این شرایط اقلیمی این کار را انجام دهد.

وی با اشاره به حضور بیش از ۲ میلیون بازدید کننده در نمایشگاه گل وگیاه خاطرنشان کرد: این نمایشگاه یک نمایشگاه فرهنگی است که می توان گفت در کاهش خشونت های شهری نیز نمایشگاه گل و گیاه بسیار تاثیرگذار است. هرسال شاهد داستان تکراری حمل ونقل گل و گیاه و بسته بندی آن در کشور هستیم اما کی و تا چه زمانی این مساله حل خواهد شد ؟! بسیاری از همکاران شورای شهر می گویند مگر می شود عدد ۹ را به ۱۶ رسانده باشند اما وقتی سرمان را از پنجره بیاوریم و باغات و بوستان ها ی اطرافمان را ببینیم ، توسعه فضای سبز در شهر تهران را طی سال های اخیر خواهیم دید.

آباد با اشاره به اینکه برخی از افراد در هفته گذشته گفتند که نیروگاه برق از زباله تولید انرژی ندارد، اضافه کرد: به آنها گفتیم بروید و ببینید که آیا این نیروگاه تولید انرژی می کند یا نه اما جالب توجه است که بعداز یک هفته گفتند بله این نیروگاه فعال است اما میزان و مقدار تولیدش کم است .

این عضو شورای شهر با بیان اینکه در سالی که بوستان یاس فاطمی با ۱۴۰۰ هکتار به بهره برداری رسید رهبری عنوان مدیر جهادی را به شهردار تهران دادند، گفت: ازهمین جا باید به عنوان عضو شورای شهر در راستای گسترش فضای سبز و گونه های گیاهی در شهرتهران از شهردار تشکر کنم. امیدوارم که این صنعت را رونق دهیم تا در نهایت بتوانیم درآمد زایی و اشتغال در این زمینه ایجاد کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن