سیاسی

انتقاد فرماندار ویژه شهرستان ری از رییس شورا/نبود شورای شهر در ری دلیل بر زمین ماندن مشکلات این شهر است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین هدایت الله جمالی پور  گفت: متاسفانه شورای شهر موجودیت خود را متعلق به تهران می‌داند و ریاست محترم شورا به رغم پیگیری های متعددی که از جانب فرمانداری و حتی از سوی شخص وزیر محترم کشور انجام شد، با برگزاری جلسه شورا در ری برای بررسی مشکلات و معضلات این شهر، مخالفت می کند.


وی همچنین نبود شورای شهر در ری را دلیل بر زمین ماندن برخی از مشکلات این شهر و کندیِ روند حل آنها دانست و تاکید کرد: یکی از مشکلات اساسی که در ری وجود دارد این است که این شهر، شورای شهرِ مخصوص به خود ندارد، رئیس شورای شهر تهران نیز این شورا را متعلق به تهران می داند، به همین دلیل در تلاشیم تا در انتخابات دوره آینده شورای شهر، بتوانیم این مسئله را به گونه ای حل کنیم تا حق مردم ری نیز محفوظ بماند. به رغم درخواست ها و گذشت حدود چهار سال از دوره چهارم هیچ جلسه ای برای رسیدگی به مشکلات در ری تشکیل نشده است.


معاون استاندار تهران به افتتاح ۵۳ پروژه عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی در ایام الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان این تعداد پروژه را افتتاح کردیم که اگر بخش وام ها را نیز در نظر بگیریم، این رقم به چیزی در حدود ۱۸۰ میلیون تومان خواهد رسید.


وی ادامه داد: آسفالت و لکه گیری خیابان ها به ویژه در اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی نیز از جمله خواسته‌های به حق مردم است که به دلیل این که شهر ری شورای شهر ندارد و شورای موجود نیز اهتمامی به حل مشکلات این شهر ندارد، بر زمین مانده است اما با این حال همکارانم در فرمانداری تمهیدات لازم در این خصوص را اندیشیده اند و امیدوارم در سال ۹۶ این مشکل مردم به طور کامل برطرف گردد و لکه گیری خیابان های اطراف حرم انجام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن