اجتماعی و فرهنگی

بهبود عملکرد ترافیکی ۲۰۰ تقاطع پایتخت با عملیات مهندسی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمود نویریان با بیان این مطلب افزود: در ایام انتهایی سال همواره بر میزان تردد خودروها و حجم ترافیک افزوده می شود که بر همین اساس ساماندهی نقاط پر ترافیک در مناطق ۲۲گانه شهر تهران در دستور کار این سازمان قرر گرفته است.

وی با اشاره به شناسایی ۲۰۰ نقطه در شهر تهران یادآور شد: در هر منطقه تهران ۹ تقاطع پر ترافیک و پر تردد رصد و شناسایی شده است که در سه فاز مختلف عملیاتی از ۲۰ دی ماه سال جاری تا ۲۰ فروردین ماه سال آینده در خصوص بهبود عملکرد ترافیکی آنها اقدام می شود.
قائم مقام سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: اصلاح هندسی معابر، اصلاح عملکرد تجهیزات و چراغ های راهنمایی و رانندگی، حذف موارد مختل کننده تردد در شریان های فرعی و اصلی و همچنین حذف تداخلات بین وسایل نقلیه و نیز تداخل بین وسایل نقلیه و عابرین از جمله مواردی است که با در نظر گرفتن جزئیات کامل محلی در مورد آنها اقدام می شود.
براساس گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، نویریان یادآور شد: در حال حاضر فاز اول عملیات در حال اتمام است و تقریبا در هر منطقه شهر تهران ۳ تقاطع شاهد بهبود عملکرد ترافیکی خواهند بود که این وضعیت با اتمام فازهای ۲ و ۳ تکمیل می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن