ورزشی

تاج باید درباره کی‌روش پاسخ دهد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی کفاشیان  که تلاش داشت از پاسخگویی به پرسش‌های فوتبالی امتناع ورزد، در پاسخ به سوالی درباره کشمکش فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش گفت‌: در این باره خبری ندارم. باید این موضوع را مهدی تاج پاسخ دهد. از او در این باره بپرسید.

کفاشیان در شهریور سال جاری به عنوان سرپرست کمیته فوتسال انتخاب شد اما گفته می‌شود حکم سرپرستی او سه ماهه است و در حال‌ حاضر حضورش در کمیته فوتسال غیرقانونی است اما او این موضوع را تکذیب کرد و گفت‌: حکمی که گرفتم سه ماهه نبوده است. فعلا تا زمانی که نفر بعدی مشخص شود، در فوتسال هستم. شاید ماندنم چهار، پنج سال طول بکشد.

وی درباره‌ی مصاف تیم‌های ملی فوتسال امید ایران و اوکراین، اظهار کرد: به اعتقادم اوکراین تیم خوبی بود. به‌ هر حال یک تیم از اروپاست و محک خوبی برای تیم ما می‌توانست باشد. بازیکنان ما هم تلاش خودشان را کردند و نقاط ضعف قطعا توسط کادرفنی شناسایی خواهد شد. این تیم برای بازی های آسیایی زیر ۲۰ ساله ها آماده می‌شود  و با برطرف کردن نقاط ضعف در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

سرپرست کمیته فوتسال همچنین درباره برنامه تیم‌ ‌ملی بزرگسالان، گفت‌: ناظم الشریعه قراردادش را با تمدید کرده و برنامه‌های مختلفی را برای این تیم در نظر دارد. در حال حاضر هم استعدادیابی می‌کند و معتقدم هیچ‌گاه نباید از استعدادیابی غافل شویم. همیشه باید نفرات جدید آماده حضور در تیم‌ ‌ملی باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که ناظران فیفا در زمینه میزبانی جام جهانی چه زمانی برای بررسی امکانات به ایران می آیند، عنوان کرد: هنوز فیفا اطلاعی در این زمینه به ما نداده است. فعلا تقاضاها را بررسی می‌کنند و در اولین فرصت به ما اطلاع خواهند داد.

کفاشیان همچنین در پاسخ به این پرسش که علیرضا سهرابی با چه سمتی به عضویت کمیته فوتسال درآمده است، بیان کرد: فعلا او را تست می‌کنیم تا ببینم در چه قسمتی می‌توانیم از او استفاده کنیم!

وی همچنین درباره حضور سیدرضا افتخاری در کمیته فوتسال،  گفت‌:  او مشاور ماست و هر موقع اطلاعات خاصی از قدیم می‌خواهیم از تجربه اش استفاده می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن