سیاسی

چرا قالیباف امروز به مجلس نرفت؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: به دلیل برنامه‌ریزی برای تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان بنا شد محمدباقر قالیباف شهردار تهران و عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای ارائه گزارشی درباره حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران روز چهارشنبه در نشست علنی پارلمان حضور یابند.

 

وی با بیان اینکه گزارش کمیسیون عمران مجلس درباره حادثه پلاسکو نیز آماده شده و روز چهارشنبه در صحن علنی پارلمان قرائت می‌شود، افزود: شهردار تهران همچنین روز سه‌شنبه برای بررسی موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران مجلس حضور می‌یابد.

 

رئیس کمیسیون عمران مجلس همچنین تأکید کرد: موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی با ۷۵ امضا و با حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بررسی می‌شود.

 

وی ادامه داد: پیش از این چندین بار خواهان برگزاری جلسه برای استیضاح بودیم، ولی به دلیل درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و بررسی برنامه ششم توسعه، به عقب افتاده است.

 

وی تأکید کرد: موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی امروز جمع‌بندی شده و به هیأت رئیسه مجلس ارائه می‌شود.

 

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین تحقیق و تفحص از شهرداری تهران نیز با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران روز سه‌شنبه هفته جاری در کمیسیون عمران پارلمان مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

 

رضایی‌کوچی در پایان خاطرنشان کرد: ما امروز به موضوع املاک نجومی خواهیم پرداخت و سپس در این راستا رأی‌گیری می‌کنیم و نهایتاً کمیسیون عمران نتیجه بررسی خود را به هیأت رئیسه مجلس ارائه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن