شورای شهر

آتش نشانان هم در حیات و هم در مماتشان سر منشا خیر بوده اند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمد حقانی در سیصد و بیست و دومین جلسه شورا گفت: اگر این تعداد آتش نشان زیر آوار نمانده بود امروز این حرف ها و سخنان در مورد لزوم تجهیز ایمنی نبود و چه بسا کسی هم به کسبه رسیدگی نمی کرد ازاینرو باید گفت آتش نشانان هم در حیات و هم در مماتشان سر منشا خیر بوده اند.


وی ادامه داد: در این حادثه آنچه باید مورد تاکید قرار گیرد فراهم آوردن شرایطی برای امداد رسانی سریع آتش نشانان است. آنچنانکه در این حادثه به گفته آتش نشانان حتی کسی به سخنان آنان گوش فرا نمی داد و یا آنکه ترافیک موجود در مسیر سبب تاخیر در رسیدن نیروهای امدادی به محل وقوع حادثه شده است. آیا این شهر ۱۰ میلیونی همواره باید در حال آموزش باشد. 
حقانی افزود: ما طرح تفصلی داریم که در آن به صراحت گفته شده در گسل ها نباید ساخت و ساز شود اما نه تنها حریم گسل ها حفظ نمی شود بلکه ساخت و ساز هم در آن انجام می شود. ما شرکت ساماندهی مشاغل داریم اما کسی نمی پرسد چرا در مجتمع پلاسکو هم تولید کننده هم توزیع کننده و هم انبار وجود دارد.

رییس کمیته محیط زیست خاطر نشان ساخت: اگر این اتفاق در بازار بیافتد چه باید بکنیم ؟ لذا باید گفت آنچه امروز باید مورد اهمیت باشد عمل سازمان ها به نقش ماهیتیشان است . سازمانی مانند بهشت زهرا باید به واقع سازمان بهشت زهرا باشد نه در اسم و حرف و نیز به تبع آن دیگر سازمان های شهرداری . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا