شورای شهر

قصد و غرضی در کار نبود و گلایه ای ندارم/انشاء الله که تعویق استعفاء خیر است!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احمد مسجد جامعی در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در خصوص اینکه در جلسه دیروز شورای شهر تهران بحث استعفاء وی مورد بررسی قرار نگرفت، گفت:دیروز عملا ساعت ۱۲:۲۰ دقیقه می خواستند بحث استعفاء من را مطرح کنند که گفتند بد است که در این ساعت بخواهیم این موضوع را مطرح کنیم و به همین دلیل قرار شد تا  موضوع استعفای من در جلسه بعد  مورد بحث قرار بگیرد.

 

مسجد جامعی در پاسخ به این سوال که آیا از این اتفاق دلخور و گله مند است، گفت: خب حالا دیگر این اتفاق افتاده و  انشاالله که خیر است. اما از این موضوع ناراحت نیستم و فکر می کنم که هیات رییسه می خواست شانیت من حفظ شود و مطمئن هستم که اصلا قصد و غرضی در کار نبوده است به همین دلیل ناراحت نیستم و هیچ گلایه ای هم ندارم.

 

وی افزود:حتی در این مورد آقای قناعتی هم با من صحبت کردند و توضیح دادند که به جهت حفظ شانیت و به دلیل اینکه برنامه شورا پر بوده است و امکان داشته استعفاء من تحت الشعاع برنامه های دیگر قرا بگیرد به همین دلیل این موضوع مطرح نشده است و قرار بر این شد تا این موضوع در جلسه بعدی شورا مطرح شود و اگر اعضا موافق استعفاء من باشند من از شورا به کتابخانه ملی بروم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن