شورای شهر

نبودن مسجد جامعی در شورا برای ما نگران کننده است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اسمعییل دوستی عضو اصلاح طلب شورا در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در خصوص اینکه آیا با  رفتن مسجد جامعی از شورا موافق است یا خیر گفت:خب بالاخره همانطور که گفتم رفتن آقای مسجد جامعی از شورا برای ما نگران کننده است اما آن طرف هم باید نگاه کنیم که رفتن ایشان به کتابخانه ملی ضرورت دارد و آقای رییس جمهور پس از ۴۰ روز به این نتیجه رسیده اند که ایشان باید در کتابخانه ملی کمک دولت کنند.

وی ادامه داد:من فکر می کنم کتابخانه ملی هم جای مناسبی برای آقای مسجد جامعی باشد چرا که با روحیات و خلق و خوی او سازگار است.

عضو شورا در خصوص اینکه مسجد جامعی عضو چهارمی است که از شورای چهارم استعفا می دهد و به بدنه دولت می رود وآیا این  موضوع ناکارآمدی شورا را نشان نمی دهد گفت:اتفاقا این موضوع کارآمدی شورا را نشان می دهد چرا که ارگان های مختلف به این  نتیجه رسیده اند که اعضای شورای شهر می توانند مسولیت های اجرایی قبول کنند و به خوبی از پس آن بر بیایند.

دوستی در خصوص اینکه آیا این استعفاهای اعضا نوعی بی احترامی به رای مردم به شمار نمی رود گفت:نه اصلا بی احترامی به رای مردم نیست.آقای مسجد جامعی قرار بود در شورای شهر به مردم خدمت کند حالا می رود و در کتابخانه ملی این خدمت را انجام میدهد.

وی ادامه داد: من معتقد هستم  که بین دولت و مردم نباید تفاوتی بدانیم و بگوییم دولت یک طرف مردم هم یک طرف دیگر.مهم کمک کردن است و چه اشکالی دارد که آقای مسجد جامعی برود و به دولت در این زمینه کمک کند.این استعفاها مختص شورا نیست و در مجلس هم می بینید که بعضی مواقع یک چنین اتفاقاتی می افتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا