اجتماعی و فرهنگی

تمهیدات استانداری تهران برای تامین مایحتاج شب عید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: براساس آمار مصرف کالاهای اساسی شب عید، ذخیره سازی با ۱۰ درصد افزایش نسبت به سال گذشته انجام شده است به طوری که در حال حاضر برای تنظیم بازار به ویژه برای ایام پایانی سال ۱۸۰۰ تن سیب و ۵۵۰۰ تن پرتغال ذخیره شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران تاکید کرد: سایر اقلام نظیر گوشت قرمز و گوشت مرغ نسبت به سال گذشته با ۱۰ درصد افزایش ذخیره‌سازی شده است.

امامی در تشریح زمان عرضه این محصولات گفت: توزیع میوه شب عید از ۲۰ اسفندماه سال جاری آغاز خواهد شد اما از دهم لغایت بیستم اسفندماه عرضه این محصولات در نمایشگاه‌های برپا شده نیز انجام خواهد شد. قطعا اقلام پرمصرف و ویژه شب عید در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: امسال پنج نمایشگاه در پنج نقطه شهر تهران با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط برپا خواهد شد و در شهرستان‌های استان تهران نیز با هماهنگی فرمانداری شاهد برپایی این نمایشگاه‌ها خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درخصوص نظارت بر قیمت‌ها و کنترل بازار نیز گفت: کمیته نظارت متشکل از تعزیرات حکومتی، استانداری تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان،‌ جهاد کشاورزی و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان تشکیل شده است که بر تمامی مراحل ذخیره‌سازی و عرضه بر نحوه انجام کار و قیمت‌ها کنترل و نظارت دقیقی خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن