اجتماعی و فرهنگی

دولت در زمینه برگزاری نمایشگاه در شهرآفتاب سیاست‌گذاری کند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن نسج همدانی در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل و نقل درون شهری که در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب در حال برگزاری است، اظهار داشت: تبریک می‌گویم به شهرداری تهران به خاطر راه اندازی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب که با این اقدام دغدغه شهر تهران را برای نیاز به چنین محیطی برطرف کرده است.


معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران خیلی زودتر از این ها به چنین مرکزی برای برگزرای نمایشگاه نیاز داشت، گفت: توصیه می‌کنیم که مرکزها و سازمان های دست اندرکار در برگزاری نمایشگاه از محیط شهر آفتاب استفاده کنند، چون ظرفیت شهرآفتاب باید مورد استفاده قرار گیرد.


وی با بیان اینکه دولت باید در راه برگزاری نمایشگاه در شهرآفتاب سیاستگذاری کند عنوان کرد: دولت نباید کمک مستقیمی کند بلکه دولت باید سیاست گذاری کرده و شهرداری اقدام کند.


همدانی با اشاره به اینکه دولت باید به دستگاه های ذیربط خود اعلام کند تا برای برگزاری نمایشگاه از مجموعه شهرآفتاب استفاده کنند، گفت: به نظر شهرآفتاب جای خوبی است و می‌تواند برای صنعت نمایشگاهی مفید باشد.


 بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهر آفتاب،معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران با بیان اینکه نمایشگاه تهران کارایی خود را دارد و نمی‌توان آن را فعلا منتفی دانست گفت: انتظار می‌رود که نمایشگاه های بزرگ و پربازدید در شهر آفتاب برگزار شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن