شورای شهر

پیشنهاد طرح ترافیک موتورسیکلت ها در سال ۹۶/رقم افزایش قیمت طرح خودروها

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالفضل قناعتی گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده در  کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بهای طرح ترافیک سالیانه ۱۰ درصد افزایش خواهد داشت.

 
وی افزود: جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران عصر دیروز برگزار و اعضا با افزایش ۱۰ درصدی بهای طرح ترافیک موافقت کردند.
 
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح مصوبه کمیسیون عمران در صحن علنی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون با افزایش ۱۰ درصدی موافقت کرده و پیشنهاد آنها در صحن علنی شورای شهر مطرح و به رای گذاشته خواهد شد.
 
قناعتی از پیشنهاد جدید کمیسیون عمران به منظور کاهش آلودگی موتور سیکلت و کم شدن تردد آنها در محدوده طرح ترافیک خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از تردد بیش از اندازه موتور سیکلت ها در سطح شهر تهران و محدوده طرح ترافیک پیشنهاد شد ورود موتور به محدوده طرح تنها با مجوز ممکن شود.
 
وی در پاسخ به این پرسش که بهای اخذ شده برای ارائه مجوز طرح ترافیک به موتور سیکلت ها چه میزان خواهد بود تصریح کرد: موتور سیکلت های کاربراتوری برای دریافت مجوز طرح ترافیک باید ۲۰ درصد بهای طرحی که از یک خودرو گرفته می شود را پرداخت کرده و میزان اخذ بها از صاحبان موتورسیکلت های انژکتوری نیز ۱۰ درصد بهای یک طرح ترافیک ویژه خودروها است.
 
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: موتور سیکلت های برقی مشمول دریافت مجوز طرح ترافیک نشده و می توانند بدون پرداخت وجه بابت طرح ترافیک در این محدوده تردد کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن