سیاسی

تکذیب اظهارات منتسب به نهاوندیان درباره نرخ ارز

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در اطلاعیه روابط عمومی  دفتر رئیس‌جمهور، ادعاهای منتشر شده در برخی از رسانه‌ها به نقل از آقای سیدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی عاری از حقیقت اعلام و به شدت تکذیب شده است.

طی روزهای گذشته برخی سایت‌های خبری بدون هیچ‌گونه بررسی و تحقیق به نقل از سیدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر نوشتند که "در سال ۸۸ به دستور روحانی به‌ عنوان مسئول شورای عالی امنیت ملی سران فتنه در حصر خانگی قرار گرفتند و امروز تمام امکانات رفاهی و تفریحی برای سران فتنه مهیاست، سران فتنه می‌خورند و می‌خوابند. شرایطی که برای سران فتنه فراهم است برای من به‌ عنوان نماینده مجلس مهیا نیست."

دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: شایسته است نماینده محترم ابتدا بررسی بفرمایید که در سال ۸۸ مسئول شورای عالی امنیت و دبیر آن چه کسی بوده است؟! دکتر روحانی در آن سال چنین مسئولیتی نداشته‌اند.

همچنین در اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور این بخش اظهارات نماینده خمینی‌شهر که مدعی شده بود "نهاوندیان پیشنهاد می‌کند برای رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها دلار باید به حداقل ۷ هزار تومان برسد" کاملا کذب و  بی پایه و اساس عنوان شده است.

این اطلاعیه با تاکید بر اینکه "امروزه دلیل واقعی و اقتصادی برای افزایش نرخ دلار در اقتصاد ایران وجود ندارد"، اشاره دارد: نباید فراموش کنیم همه ما وظیفه داریم در سال اقدام و عمل، از اقتصاد کشور و رشد و ثبات آن صیانت کنیم و از طرح مطالب ناصحیح و غیرکارشناسی که موجب رضایت بدخواهان، ایجاد التهاب در بازار و فروریزی آرامش و امید مردم می‌شود خودداری نماییم.

روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور ضمن تقدیر از هوشیاری مردم شریف ایران اسلامی، از رسانه‌ها نیز درخواست کرده تا از نقل اخبار و مطالب غیرموثق خودداری نمایند.

در پایان این اطلاعیه تاکید شده است که رعایت شان نمایندگی از مردم شریف در جای جای میهن اسلامی اقتضا می‌کند که به ویژه از دروغ و انتساب مطالب خلاف واقع به مسئولان ارشد دستگاه اجرایی و خدمت‌گزاران ملت پرهیز شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن