اجتماعی و فرهنگی

بیش از ۷۰ درصد تهرانی‌ها بیمه تأمین اجتماعی هستند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  محمدتقی خسروانی‌مقدم در جلسه هم‌اندیشی ماهانه روسای واحدهای ستادی و روسای مراکز درمانی تابعه اظهار کرد: پیشبرد طرح ارتقای هتلینگ به منظور یکپارچگی در رشد خدمت‌رسانی به لحاظ کمی و کیفی بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل درمان استان تهران ضمن تشکر از  تلاش روسا و مدیران بر لزوم ارتقای سطح کیفی و رضایت پرسنل تاکید کرد: رضایت بیماران یکی از شاخص‌های بسیار مهم در ارزیابی کیفیت ارائه خدمات است و ارزیابی میزان رضایت‌مندی از مراکز درمانی می‌تواند نقش موثری در ارتقای کیفیت خدمات داشته باشد و به طور متقابل رضایت و آرامش پرسنل رضایت‌مندی بیمار را به دنبال دارد.

خسروانی‌مقدم با اشاره به اینکه بیش از ٨  میلیون بیمه شده در استان تهران تحت پوشش هستند، گفت: براساس آمارهای موجود بیش از ۷۰ درصد پایتخت‌نشینان از بیمه تامین اجتماعی برخوردار بوده و به مراکز تحت پوشش مراجعه می‌کنند.

وی اظهار کرد: بیش از یک سوم درمان تامین اجتماعی کل کشور در اداره کل درمان استان تهران و مراکز درمانی تابعه انجام می‌شود از این‌رو حجم کاری در درمان استان تهران بسیار بالاست اما با این وجود تمامی کارکنان شاغل در مراکز درمانی و اداره کل درمان در مسیر پاسخگویی به نیاز مراجعه‌‌کنندگان به مراکز درمانی و بیمه‌شدگان تلاش می‌کنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن