اجتماعی و فرهنگی

اعتراف به قتل قاتل همسر و دختر ۲ ماهه

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین   24 آذر ماه ۹۳ مرد جوانی با اورژانس تماس گرفت و اظهار داشت که همسر و دختر دو ماهه‌اش بیهوش شده‌اند، دقایقی بعد ماموران اورژانس در محل اعلام خبر حاضر شدند و پس از معاینه زن جوان و دختر دو ماهه مرگ آنها را اعلام کردند.

با اعلام مراتب این اتفاق به بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، وی دستور انتقال اجساد زن جوان و دختر دو ماهه را به پزشکی قانونی برای تعیین علت دقیق مرگ صادر کرد که مدتی بعد کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ زن جوان و دختر دو ماهه را مسمومیت اعلام کردند و پرونده به این علت که هیچ سناریوی مرموزی پیش‌روی کارآگاهان قرار نداده بود بسته شد تا اینکه ۵ دی‌ ماه سال جاری مرد جوانی به کلانتری ۱۰۳ گاندی رفت و اعلام کرد همسر و دخترش را به قتل رسانده است. 

مرد جوان پیش از ظهر امروز در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد و در اظهاراتش به قاضی ایلخانی بازپرس شعبه هشتم تهران گفت: من مجبور به ازدواج با همسرم شده بودم و از همان ابتدا با وی اختلاف داشتم و نمی‌خواستم بچه‌دار شوم اما بچه‌دار شدم؛ فرهنگ خانواده من و همسرم با همدیگر یکسان نبود تا زمانی که فهمیدم همسرم باردار است تصمیم به قتل وی گرفتم و چند روز قبل از قتل به ناصرخسرو رفتم و آنجا از مردی داروی بیهوشی خریدم و به فروشنده گفتم که داروی بی‌هوشی را برای کارهای پزشکی می‌خواهم و او که به من اعتماد کرده بود بعد از یک ساعت داروی بیهوشی را برای من آورد.

وی ادامه داد: شب قبل از قتل، داروی بیهوشی را در محلول دارویی که همسرم استفاده می‌کرد ریختم و همسرم آن را خورد؛ دقایقی بعد همسرم بیهوش شد که پس از بیهوشی همسرم سراغ دخترم رفتم. ابتدا روی صورت دخترم پلاستیک و بعد پتو کشیدم و وی را خفه کردم و پس از خفه کردن دخترم، سراغ همسرم که بیهوش بود رفتم و روی سر او نیز پلاستیکی قرار دادم و وی را خفه کردم؛ پس از این اتفاق تا حدود ساعت ۷ صبح کنار اجساد آنها صبر کردم و بعد از آن با اورژانس تماس گرفتم. 

متهم این پرونده در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: بعد از قتل همسر و دخترم یک بار تصمیم به قتل مادرم نیز گرفتم اما مادرم موضوع را فهمید. 

سرانجام بازپرس امور جنایی تهران پس از اظهارات متهم وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن