اجتماعی و فرهنگی

رهایی دختر ۵ ساله از چنگ آدم ربایان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  سرداربهمن امیری مقدم در تشریح این عملیات گسترده که با پی گیری های علمی کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و نیز شهرستان تربت جام در کمتر از ۴۸ ساعت به نتیجه رسید، گفت: غروب روز ۲۷۷ آذر ماه، خانواده ای طی تماس با فوریت های پلیسی ۱۱۰ اظهار داشتند دو فرد ناشناس دختر بچه  ۵ ساله آنها را ربوده و در تماس تلفنی درخواست مبلغ ۱۲ میلیون تومان وجه نقد کرده اند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع و از طرفی اضطراب و نگرانی شدید خانواده این دختر بچه، ردزنی های اطلاعاتی آغاز شد.

سردار امیری مقدم تصریح کرد: تحقیقات علمی پلیس با اقدامات گسترده اطلاعاتی نشان می داد، آدم ربایان زوج جوانی به نام های "ابوالفضل و الهام" هستند.

وی ادامه داد: با رد زنی های انجام شده و نیز اقدامات فنی وتخصصی، کارآگاهان پلیس آگاهی تربت جام موفق شدند محل اختفای این زوج جوان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی و نیز با رعایت ملاحظات لازم به منظور حفظ جان کودک، وارد عمل شدند.

سردار امیری مقدم عنوان کرد: آدم ربایان که دریافته بودند پلیس در یک قدمی آنهاست از محل متواری شدند؛ کارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه دختر بچه ۵ ساله را نجات دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: لحنا، ۵ ساله سالم و صحیح با اشک شوق و شادی به آغوش خانواده اش بازگشت و اقدامات گسترده اطلاعاتی برای ردزنی و دستگیری آدم ربایان و کشف علت و انگیزه آنها از این اقدام مجرمانه ادامه دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا