شورای شهر

غیبت های من هماهنگ شده است/ترجیح می دهم در جلسات مهم تر از شورا شرکت کنم!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین فاطمه دانشور که طی چند هفته اخیر یکی از غایبان شورا بود دیروز و در جلسه ۳۱۴ علنی بالاخره به صحن آمد تا بعد از هفته ها صندلی خالی اش پر شود!

 عضو شورای شهر تهران در واکنش به گزارش شوراآنلاین مبنی بر غیبت های نجومی که تعدادشان در سال جاری به حدود ۳۰ جلسه رسیده است، به خبرنگار شوراآنلاین گفت:من این چند جلسه اخیر را که نبودم قطعا هماهنگ کرده بودم و بدون هماهنگی غیبت نکردم. ضمن اینکه سایر غیبت هایی که از ابتدای سال داشتم نیز کاملا با هماهنگی قبلی بوده است.

 

فاطمه دانشور در پاسخ به این سوال که همزمان با غیبت در جلسات شورا و یا در همان روز در صفحه اجتماعی تان دیده می شود که در جلسه ی دیگری حضور داشته اید،گفت:خب من علاوه بر اینکه عضو شورا  هستم مسئول اجتماعی اتاق بازرگانی هم هستم. من اگر در جلساتی به غیر از جلسه شورا شرکت کردم به این دلیل بوده که آن جلسه قطعا مهم تر از جلسه شورا بوده و ترجیح دادم آنجا حضور داشته باشم.

 

وی ادامه داد:من قطعا جلسات مهم شورا را از دست نمی دهم و وظیفه خودم می دانم که در جلسات شورا شرکت کنم اما خب همانطور که گفتم اگر در جلسات شورا مصوبات خیلی مهمی نداشته باشیم و از آن طرف جلسات مهمی در اتاق بازرگانی یا جلسات مهم دیگری داشته باشم با هماهنگی قبلی در جلسه شورا شرکت نمی کنم!

 

عضو شورا در خصوص اینکه از اول سال تا به امروز حدود ۳۰ جلسه غیبت داشته است و آیا آیین نامه شورا چنین اجازه ای را می دهد تا یک عضو تا این تعداد غیبت داشته باشد گفت:من فکر نمی کنم که تعداد غیبت های من ۳۰ جلسه باشد و همانطور که گفتم غیبت های من از قبل همانگ شده است و در خصوص آیین نامه هم نمی دانم در این باره چه گفته است و می روم آن را می خوانم و به شما می گویم!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا