شورای شهر

تندگویان افشا کرد/قرارداد چندصد میلیونی پلیس با سایت نمایشگاهی سئول

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمدمهدی تندگویان در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران پس از گزارش ارائه وضعیت ترافیک از سوی سردار مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی، گفت: تذکر جدی من درخصوص فعالیت سایت نمایشگاهی سئول به چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به دلیل عدم پیگیری درست مصوبات شورای شهر است.

وی گفت: سال ۸۳ طی مصوبه‌ای شهرداری ملزم شده بود از برگزاری هرگونه نمایشگاه در سایت سئول خودداری کند.

به گفته  تندگویان آن موقع شهر آفتابی وجود نداشت اما حالا با وجود سایت نمایشگاهی شهر آفتاب، این مصوبه اجرا نمی‌شود.

به اعتقاد عضو شورای اسلامی شهر تهران  10 ماه است که شهر آفتاب رونقی ندارد.

وی افزود: روز گذشته شهر آفتاب از سوی اتحادیه برگزاری نمایشگاه‌های دنیا تایید شده و هیچ دلیلی برای عدم برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب وجود ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: چرا پلیس راهور اجازه برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب را می‌دهد، پلیس راهور قرارداد چندصد میلیونی برای تامین نمایشگاه دارد و وقتی این قرارداد را دارد، چگونه می‌تواند مانع برگزاری نمایشگاه در سایت سئول شود؟

تندگویان گفت: باید این قرارداد فی‌مابین پلیس و سایت نمایشگاه لغو شود و منافع حقوقی جای آن لحاظ شود.

وی تصریح کرد: در نمایشگاه مشکل رفت و آمد و تامین دسترسی بسیار جدی است و این در حالی است که بخش جنوبی نمایشگاه توسط صداوسیما به پارکینگ بدل شده و جای سوال است که چگونه یک معبر عمومی می‌تواند به پارکینگ بدل شود و پلیس هم جلوی آن را نمی‌گیرد.

به گفته تندگویان سال‌هاست که با معضلات سایت سئول مماشات می‌کنیم و از سوی دیگر آن را یک معضل می‌دانیم و جای سوال است تا کی این برخوردهای دوگانه ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن