شورای شهر

بودجه منطقه ۱۷ تهران کارآمد نیست

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سیصد و چهاردهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور چند تن از اعضای شورای شهر تهران و دبیران مناطق شورایاری منطقه ۱۷ برگزار شد. 

پورعباسی دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۷ بیان داشت: بودجه سال گذشته منطقه ۱۷ بودجه کارآمدی نبوده است و از شورا تقاضا داریم در راستای کاهش فاصله شمال به جنوب، بودجه بیشتری را برای این منطقه تصویب کند تا اقدامات بهتری در این منطقه کم‌برخوردار انجام شود. 

وی بیان داشت: منطقه ۱۷ یک منطقه مهاجرپذیر است ولی به دلیل اینکه امکانات رفاهی کمی دارد، ساکنان، این منطقه را تخلیه می‌کنند و به دیگر مناطق می‌روند؛ مدیریت شهری کاملاً کار کرده است ولی کاستی‌هایی نیز وجود دارد.

وی تأکید کرد: ما در منطقه ۱۷ پروژه‌هایی داریم که با گذشت هفت سال هنوز ۲۰ درصد پیشرفت نداشته است و تقاضا می‌شود با بودجه مورد نیاز نسبت به پیشرفت پروژه‌ها اقدام شود. 

دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۷ گفت: این منطقه با اعتیاد، فقر و دیگر مشکلات و آسیب‌های اجتماعی مواجه است که باید برای حل آن نیز اقدامات لازم صورت گیرد و نهایتاً کاهش فاصله شمال به جنوب در حد یک شعار باقی نماند. 

پورعباسی یادآور شد: مدیریت محله طرحی بسیار عالی است که می‌تواند خدمات فرهنگی و اجتماعی لازم را ارائه دهد و از ظرفیت‌های مدیریت محله باید بیشتر استفاده شود. در حال حاضر ما به سمتی می‌رویم که به مدیریت محله ضربه می‌خورد، بلکه باید برای این ظرفیت، اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم اتخاذ شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن