اجتماعی و فرهنگی

خدمات اورژانس‌های بیمارستانی مطلوبتر می‌شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  پیرحسین کولیوند در دومین روز از کنگره تخصصی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات، پانل اختصاصی طراحی و مدیریت اورژانس‌های بیمارستانی، اظهار داشت: در هر جایگاهی که باشیم باید همراه با مدرن شدن تجهیزات خدمات مطلوبتری به مردم و بیماران ارایه دهیم.

وی با بیان اینکه چالش‌های مختلفی در بخش‌های اورژانس بیمارستانی وجود دارد، افزود: باید تلاش شود که شاخص‌های کیفی و اثرگذار این بخش‌ها تقویت شود.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: برنامه‌ریزی نیروی انسانی، بهبود امکانات و روزآمد کردن تجهیزات و ارتقای فرایندها و گردش خدمات در اورژانس و همچنین اصلاح ساختار فیزیکی بخش‌های اورژانس بیمارستانی مهمترین عوامل موثر در افزایش کیفیت ارائه خدمات در بخش‌های اورژانس است که در عین حال یکی از مهمترین برنامه‌های وزارت بهداشت است.

کولیوند گفت: باید تلاش کرد که خطا در عرصه ارائه خدمات سلامت و بهداشت بسیار پایین بیاید و در این راستا می‌توان امیدوار بود که به نقطه مطلوب رضایتمندی بیماران برسیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین افزایش توان علمی و تخصصی پزشکان و پرسنل بخش‌های اورژانس بیمارستانی نیز باید در ارتقای کیفیت ارایه خدمات در اولویت قرار داشته باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن