ورزشی

برانکو: شکست مقابل ذوب‌آهن برای ما درس بود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین برانکو ایوانکوویچ در پایان بازی دوستانه با شهرداری در مورد رفتار خبرنگاران اصفهانی با خودش در پایان بازی با ذوب آهن و فردی که در کنارش نشسته بود، گفت: آن فرد اعلام برنامه کرد. من فکر کردم او فردی از ذوب آهن باشد. چرا به من چیزی نگفتید؟ خبرنگاران اصفهانی تصمیم گرفتند سوالی نپرسند و این هم حقشان بود. ولی خبرنگاران تهرانی می‌توانستند سوال بپرسند.

وی در مورد شکست مقابل ذوب آهن گفت: در ۳۸ بازی دومین باخت‌مان را گرفتیم و طبیعی است که باید اتفاق می‌افتاد. باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری بودیم نسبت به حریف، با این حال به آنها تبریک می‌گویم. هرچند مستحق باخت نبودیم. فوتبال همین است و برای همین جذاب است. تماشاگران بازی خوبی دیدند اما ذوب آهن نیمه دوم  موقعیت از روی کرنر داشت ولی بازهم تکرار می‌کنم بردشان را به آنها تبریک می‌گویم. این شکست درسی برای ما بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد نظرات کارشناسان در مورد اینکه انصاری فرد گفته او پلن دیگری برای حمله نداشته و چرا فقط بازیکنان اصلی تیم ثابت هستند، گفت: بهترین‌ها بازی می‌کنند. روی نیمکت علیپور، نوراللهی ، صادقی را دارم همه بازیکنان خوبی هستند اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. بازیکنان جوانی مثل شهاب و احسان را داریم. نمی‌دانم مشکل کجاست. بخاطر اینکه نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند بازی می‌کنند. ترکیب ذوب آهن را در دو بازی اخیر می‌دانید؟ من می‌دانم حتی یک بازیکن را عوض نکردند. تراکتورسازی هم یک بازیکن را تغییر نداد. گودرزی فقط جای آقایی مصدوم به میدان آمد. فلسفه من این است که تیم باید استانداردیزه شود. برخی مربیان فلسفه دیگری دارند. مفسران و تحلیل‌گران هم فلسفه خودشان را دارند.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی دوستانه با تیمی مثل اتلتیکو مادرید یا تیم دیگر اروپایی در امارات گفت: بله در این مورد صحبت کرده‌ایم اما نمی‌دانیم هنوز شروع نیم فصل دوم چه زمانی خواهد بود. شنیدم تیم ملی قرار است به اردو برود اما گزارش رسمی‌اش را از باشگاه دریافت نکردم. خیلی خوب بود که بین دو نیم فصل ۲۰ تا ۲۵ روز استراحت می‌کردیم اما فقط ۱۴ روز استراحت داریم. ۱۰ ژانویه بازی‌ها را شروع می‌کنیم و همه تیم‌های اروپایی بعد از سال نو میلادی برای اردو به امارات می‌آیند.بله این بازی‌ها می‌تواند مفید باشد هنوز برنامه‌های لیگ را نمی‌دانیم برنامه لیگ هنوز به ما اعلام نشده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد مشکل گلزنی تیمش گفت: بله مشکل ما کم گلزنی است خیلی موقعیت ایجاد می‌کنیم اما گل کم می‌زنیم.

برانکو در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان و اینکه به تیم ملی بازیکن می‌دهد گفت: هیچ چیز نمی‌دانم، چون رسما برنامه تیم ملی را خبر دارم اما برنامه قبلی تیم ملی که دیدم اردویی نبوده اما امروز شنیدم اردو برگزار می‌کند. صحبت‌هایی شده است. برنامه‌های تیم ملی را نمی‌دانم.

 

برانکو در مورد اینکه لیست برای جذب بازیکن به پرسپولیس داده است گفت: بله.

سرمربی پرسپولیس در مورد مقایسه طارمی با انصاری گفت: بازیکن تمرین و کار می‌کند تا تمرکزش را حفظ کند امروز ساسان انصاری با طارمی مقایسه می‌شود و فردا ترابی با ساسان انصاری مقایسه کنند. بازیکنانی که در پرسپولیس بازی می‌کنند یا هر باشگاه بزرگی باید آماده باشند و کار کنند تا آمادگی فشار را داشته باشند. بازیکنان سپاهان تراکتورسازی هم باید آمادگی فشار را داشته باشند. یک روز رسانه‌ها تعریف می‌کنند یک روز انتقاد اما آنها کار خودشان را می‌کنند.

وی در مورد نظر سیدجلال حسینی در مورد اینکه هر کارشناس داوری نباید در مورد پرسپولیس نظر بدهد گفت: داوران به هر حال اشتباه می‌کنند و همیشه اشتباه خواهد بود اما به هر حال اینطور نظر دادن می‌تواند روی داوری تاثیر بگذارد و اشتباه داوران را هم بیشتر کند اما به طور خاص در مورد بازی با ذوب ‌آهن کارت زردی که به کامیابی نیا دادند خیلی سختگیرانه بود . در مجموع داوران خوب قضاوت کردند و به آنها تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد انجام تعهدات باشگاه به بازیکنان و مربیان گفت: این مسال برای افکار عمومی نیست و بین مدیریت باشگاه و مدیرعامل باشگاه است. طبیعی است این مسایل را رسانه‌ای نمی‌کنیم. وقتی در مورد ثبات مالی صحبت می‌کنیم فقط این نیست که وظایف مالی را نسبت به کادرفنی عمل کرده‌اند یا نه، بلکه بحث پرداخت منظم به بازیکنان هم شاملش می‌شود. پرداخت منظم به کادرفنی هم شامل می‌شود و همچنین کارگرانی که در ورزشگاه و خود تیم کار می‌کنند هم می‌شود. نمی‌شود فقط کادرفنی راضی باشد و بقیه ناراضی باشند. ثبات مالی شامل همه بخش ‌ها می‌شود و این مسایل به مدیریت باشگاه مروط می شود.

وی در مورد ترانسفر محمد انصاری و پولی که نصیب باشگاه می‌شود گفت: من نمی‌دانم شرایط مالی داستان انصاری چه هست. او را درک می‌کنم. فرصتی است برای او تا پولی گیرش بیاید اما همه اینها در حیطه اختیارات باشگاه است. من نمی‌توانم بگویم به او نیاز ندارم و نیازش دارم اما گر باشگاه تصمیم بگیرد که جدایی او تصمیم راهبردی باشد باشگاه این بازیکن را می‌فروشد.

برانکو در مورد اینکه قبول دارید که مشکل گلزنی دارید و آیا گلزن جدیدی جذب خواهد شد یا نه، گفت: بگذارید فینال جام باشگاه‌‌های جهان تمام شود شاید رونالدو بیاید!

سرمربی پرسپولیس در مورد باقی ماندن رفیعی در تراکتورسازی و اینکه زهیوی به پرسپولیس خواهد آمد یا نه گفت: در مورد بازیکنان تا زمانی که قطعی نشود صحبت نمی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن