اجتماعی و فرهنگی

آخرین وضعیت اوراقچی های شوش

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار عباسعلی محمدیان با اشاره به آخرین وضعیت اوراقچی های شوش گفت: پس از هماهنگی با شهرداری تهران، قرار شد گاراژ های اوراق خودرو که به اوراقچی های شوش معروف شده اند از این مکان جا به جا و به جاده خاوران بروند. این کار به منظور ساماندهی این صنف و جلوگیری از سواستفاده های احتمالی خریداران اموال مسروقه خودرو در دستور کار قرار گرفت. 


وی با اشاره به اینکه کار انتقال به پایان رسیده و گاراژها تغییر کاربری می دهند، گفت: خوشبختانه مغازه داران گاراژ ها از این مکان خارج شده و مغازه های قدیمی تخریب شده است. به زودی شاهد چهره جدیدی از مکان اوراقچی ها خواهیم بود. 

رئیس پلیس آگاهی در مورد تبعات این انتقال، گفت :خوشبختانهاین موضوع می تواند در کاهش خرید اموال مسروقه خودرو و اوراق کردن خودروهای سرقتی موثر باشد. البته اعضای این صنف انسان های شریفی هستند اما عده ای سودجو و مالخر دست به این اقدامات می زنند. 

محمدیان در مورد برخورد با مالخران اموال مسروقه گفت: پس از هر طرح دستگیری سارقان سطح شهر، مالخران انها شناسایی و دستگیر می شوند. ضمن اینکه ماموران پلیس آگاهی در صورت شناسایی صنوفی که اقدام به خرید اموال مسروقه می کنند،با آنها برخورد می کنند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن