اجتماعی و فرهنگی

آتش و دود در مغازه پروتئینی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین بهنام کرمانی اظهارداشت: ساعت ۲۳:۱۰ شب گذشته وقوع حریق در یک مغازه فروش مواد پروتئینی در بلوار شهید باهنر ورامین به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با توجه به نزدیکی ایستگاه آتش‌نشانی مرکزی ورامین به محل حادثه، در کمتر از یک دقیقه دو تیم امدادی همراه با پنج دستگاه خودروی عملیاتی در محل حادثه حاضر شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد صاحب مغازه و دو کارگر داخل مغازه و در میان شعله‌های آتش و دود محبوس شده‌اند و همچنین در کرکره‌ای مغازه نیز به علت قطعی برق از کار افتاده است.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان کوتاهی موفق به نجات سه فرد محبوس شده شدند، خاطرنشان کرد: پس از نجات سه فرد محبوس شده از داخل شعله‌ها و دود، آنها به عوامل اورژانس تحویل داده و به صورت سرپایی درمان شدند.

کرمانی درباره علت وقوع حریق در مغازه فروش مواد پروتئینی گفت: در بررسی‌ها مشخص شد اتصالی کابلهای برق در این مغازه باعث ایجاد حریق شده است و سرانجام آتش‌نشانان در ساعت ۲۳:۳۷ (شب گذشته) با اتمام عملیات و ایمن سازی محل حادثه به ایستگاه آتش‌نشانی بازگشتند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن